Ameryka Express wiosną w TVN! Daria Ładocha poprowadzi reality show

Uczestnicy Ameryka Express
Uczestnicy Ameryka Express
„Ameryka Express” powraca tej wiosny! Najstarsi Indianie nie widzieli takiego ducha walki, siły nie tylko mięśni ale i serca, rozumu, współpracy, przyjaźni! To właśnie w Gwatemali i Kolumbii uczestnicy zmierzą się z wyzwaniami, zadaniami, a także z własnymi słabościami. Wyścig czas zacząć!

Nowy sezon „Ameryka Express” w TVN

W programie „Ameryka Express” weźmie udział 8 par, a każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju! Łączą ich niezwykłe więzi rodzinne, przyjacielskie, zawodowe czy romantyczne. W najnowszym sezonie reality show do wyścigu staną: żona Holywood Iwona Benjamin i jej mąż Reggie, bracia Grzegorz i Rafał Collins, Paweł Deląg z kompanem Dariuszem Lipką, Małgorzata Heretyk z ukochanym Ernestem Musiałem, Patrycja Markowska z bratnią duszą Żanetą Luberą, przyjaciółki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą i koledzy Marcin „Różal” Różalski z Bartoszem Fabińskim.

Daria Ładocha nową prowadzącą „Ameryka Express”

Program poprowadzi znana i lubiana Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”, która jak nikt zrozumie uczestników w ich zmaganiach, trudach, chwilach zwątpienia, a także momentach triumfu.

Poprzednie sezony „Ameryka Express” i „Azja Express” możesz obejrzeć w player.pl >

„Ameryka Express” w Gwatemali i Kolumbii

Ten sezon odkryje przed uczestnikami położoną w Ameryce Środkowej Gwatemalę i leżącą w Ameryce Południowej Kolumbię. Warunki będą ekstremalne. Pogoda będzie zmieniać się z dnia na dzień nawet o 30 stopni, a deszcz tropikalny zmoczy do suchej nitki. Wyścig będzie toczył się w niezwykłych okolicznościach przyrody: majestatyczne wulkany, niedostępne dżungle, tropikalne wybrzeża Morza Karaibskiego. Zadania przekroczą najśmielsze oczekiwania – uczestnicy będą musieli sprawdzić swoją wytrwałość pływając po jeziorze w kraterze, gotując na szczycie wulkanu, czy próbując przysmaków Majów, niezjadliwych dla Europejczyka.

Premiera „Ameryka Express” już wiosną w TVN.

Uczestnicy nowej edycji Ameryka Express
Uczestnicy Ameryka Express
Uczestnicy Ameryka Express
Ameryka Express: Żaneta Lubera i Patrycja Markowska
Ameryka Express: Iwona Benjamin i Reggie Benjamin
+7
Zobacz galerię

Uczestnicy nowej edycji Ameryka Express

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!