Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
01:50

Bates Motel

N
60min

Prequel filmu Alfreda Hitchcocka „Psychoza”, opowiadający o młodzieńczych latach późniejszego seryjnego mordercy Normana Batesa oraz patologicznej relacji łączącej go z matką. Razem aż do końca? Fabuła serialu oparta na klasyce kina sprzed ponad pół wieku jest ponadczasowa i nieśmiertelna! Po śmierci męża Norma Bates kupuje dom i motel położony w nadmorskiej miejscowości, gdzie zamierza rozpocząć z synem nowe życie. Wkrótce jednak okazuje się, że idylliczne, nadmorskie miasteczko skrywa w sobie przerażające tajemnice. Choroba psychiczna Normana stale postępuje i jest coraz bardziej niebezpieczna. Sprawy się komplikują, kiedy kilka dni po przeprowadzce były właściciel motelu napada na Normę, gwałci ją, a potem ginie z rąk samej ofiary i jej syna. Razem pozbywają się ciała w jeziorze, ale zniknięcie mężczyzny przyciąga uwagę szeryfa, którego muszą powstrzymać przed odkryciem prawdy. Matka i syn nawiązują między sobą głęboko skomplikowaną więź, która rodzi pytanie: jak zawiłe są ich relacje i czy matce uda się uchronić swojego syna, w którym rozbudziły się mordercze skłonności?

Norma popada w konflikt z tajemniczym nieznajomym. W szkole rozeszły się plotki, czym Bradley nie jest zachwycony. Dylan i Remo wyruszają w podróż, która kończy się bardzo źle.

Teraz
02:50

Szpital

Pacjentka doktora Wojciecha Jarosza jest 19-latka, która wpadła pod samochód. Dziewczyna była zdenerwowana, bo szła przedstawić matce nowego chłopaka. Kobieta uważa córkę za głupią i kontroluje jej życie. Ukochany buntuje ją przeciw toksycznej matce, dlatego ta każe jej zerwać z chłopakiem. Dziewczyna przeciwstawia się kobiecie, w efekcie czego ta wyrzuca ją z domu. Czy kobieta zdoła jeszcze odzyskać córkę? Jednocześnie doktor Michał Morawski zajmuje się 6-latką, która spadła z drzewa. Jej babcia ma problemy z pamięcią. Lekarz zauważa u kobiety początki Alzheimera. Syn 60-latki namawia ją na badania, ale kobieta nie dopuszcza do siebie myśli, że może być chora. W szpitalu godzi się na test, który potwierdza chorobę. Gdy odmawia leczenia, syn postanawia odciąć ją od wnuków. Czy to przekona 60-latkę do zmiany decyzji i poddaniu się leczeniu?

Teraz
03:50
Teraz
04:10

Zamieszkać na plaży

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Siostry Maddie i Eloise są zakochane w Broadkill Beach w mieście Delaware. Razem szukają miejsca, które będzie miejscem spotkań dla całej rodziny. Dzielą się miłymi wspomnieniami letnich lat dzieciństwa spędzonych na piaszczystych brzegach Zatoki Delaware. Teraz, gdy są już dorosłe mogą pozwolić sobie na zakup domku przy zatoce i rozpocząć nową erę rodzinnej zabawy i przygody. Maddie marzy o domu z dużą ilością miejsca na przechowywanie kajaków i zabawek plażowych, z kolei Eloise chce dodatkowych sypialni dla wszystkich gości. Czy ich oczekiwania da się pogodzić?

Teraz
04:40

Recepta na stary dom

Pomoc przy domu starszym niż kraj, w którym się znajduje, to nie lada wyzwanie. Temu zadaniu może sprostać tylko Jeff Devin. Ten specjalista od historycznych budowli zna od podszewki wszystkie zabytki w rejonie hrabstwa Bucks w stanie Pensylwania. W programie "Recepta na stary dom" podejrzymy jak pomaga kolejnym rodzinom w uratowaniu ich pięknych domów. Odnawia je, ale jednocześnie zachowuje ich wyjątkowy charakter, o którym przypominają minione już czasy.

Jeff Odwiedza Brada i Sharon w ich domu, który kiedyś był historycznym zajazdem. Para prosi by zamienił dwa pokoje w rozrywkową przestrzeń w stylu tawerny. Ponieważ budynek jest wręcz przesiąknięty historią, Jeff i jego zespół nie mogą się doczekać, kiedy wreszcie zabiorą się do pracy. Szybko pojawiają się jednak problemy, gdy odkrywają stary kominek. Czy to koniec niespodzianek?

Teraz
05:10

Okazja na dom

28min

Pensylwania jest doskonałym miejscem dla miłośników starych domów. Od przytulnych bungalowów, przez kamienne domy na farmach, po precyzyjnie zbudowane wiktoriańskie budynki, każdy miłośnik zabytkowych domów znajdzie coś dla siebie. Elizabeth i Ethan odwiedzają małe miasteczko na obrzeżach Pittsburgha z mnóstwem tanich starych domów, w tym bungalowem pełnym oryginalnych płytek i dom z lat 80. XIX wieku, który wymaga tylko niewielkiej renowacji.

Teraz
05:35

Kto was tak urządził

41min
Teraz
05:50
Teraz
06:05

Ukryta prawda

38-letnia Sandra jest zaangażowaną społecznie aktywistką ekologiczną, walczącą o czyste środowisko na terenie swojej niewielkiej gminy. Prowadzi właśnie kampanię przeciwko jednemu z miejscowych przedsiębiorców, Wiesławowi, zajmującemu się przetwórstwem owocowo-warzywnym. Mężczyzna wylewa ścieki przemysłowe do lasu i czuje się bezkarny, a wieczorami cała miejscowość cuchnie. Sandra próbuje pobudzić świadomość mieszkańców, ale jest osamotniona w tej walce, bo nikt nie chce narazić się wpływowemu biznesmenowi. Jej zaangażowania kompletnie nie rozumie mąż Konrad, pracujący w przetwórni Wiesława. Mężczyzna nie wierzy, że można cokolwiek zmienić i uważa, że lepiej siedzieć cicho i robić swoje. Sandra próbuje sił w urzędzie gminy, ale burmistrz ma układy z Wiesławem i nie chce o niczym rozmawiać. Zwraca na nią jednak uwagę młody radny Szymon. Mężczyzna zdradza, że ma pewne informacje o tym, gdzie konkretnie wylewane są ścieki. Jedzie tam z Sandrą, nagrywają filmiki, wrzucają do sieci, ale z powodu słabej jakości oddźwięk jest niewielki... Niedługo później mąż Sandry traci pracę w tej przetwórni. Jest wściekły na żonę, bo to na pewno z jej powodu. Jako, że mają już prawie dorosłego syna Rafała, mężczyzna czuje, że spełnił swój obowiązek wobec rodziny i grozi jej rozwodem jeśli nie przestanie wikłać się w niebezpieczną działalność. Sandra przeżywa kryzys, dzwoni do Szymona, chce pogadać. Ma wrażenie, że w końcu ktoś ją rozumie i czuje tak, jak ona. Rozpoczyna romans z Szymonem. Tymczasem jej życie rodzinne dalej się sypie. Jej syn Rafał traci stypendium burmistrza, dzięki któremu miał wyjechać na wymianę do Stanów. Konrad odchodzi, a układ pomiędzy burmistrzem a przedsiębiorcą wydaje się nie do przeskoczenia. Sandra próbuje mimo wszystko, mając nadzieję na wsparcie młodego radnego. Niespodziewanie na pikiecie przeciwko układowi w gminie, na której Szymon ma przemawiać obok Sandry, mężczyzna zmienia front. Staje murem za burmistrzem i Wiesławem, robi z Sandry wariatkę i mówi, że wszystko jest sfabrykowane, a do lasu wylewana jest deszczówka. Zrywa kontakt z Sandrą. Kobieta próbuje się dowiedzieć, dlaczego tak zrobił, a jednocześnie kontynuować walkę w województwie...

Teraz
07:00

Doradca smaku 17 - Dziki ryż z soczewica curry i kalafiorem

6min
Teraz
07:05

Kuchenne rewolucje

Restauracja "Euforia" (Ciągowice). W Ciągowicach, 6 kilometrów od Zawiercia, pani Sylwia otworzyła swoją własną restaurację - Euforię. Spełniła tym samym swoje największe marzenie. Wielka radość nie trwała jednak zbyt długo. Kilka pomyłek kucharzy, nieprzychylny artykuł w lokalnej prasie i złe opinie na internetowych forach. To wszystko spowodowało, że zamiast sukcesu, w tym miejscu jest płacz, smutek i wiele pretensji. Euforia idzie na dno, a razem z nią Sylwia i jej personel. Kołem ratunkowym może być tylko Magda Gessler. Znana restauratorka zamknie kuchnię, zorganizuje żniwa i jak zawsze trochę pokrzyczy. Tylko, czy to pomoże?

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

210min
Teraz
11:30

Kuchenne rewolucje

Wielącza koło Zamościa - Karczma „Ordynat”

Zamość zwany perłą renesansu to jedno z najpiękniejszych miast wschodniej Polski, wpisane na listę zabytków UNESCO. Miejscowość została założona w XVI wieku przez kanclerza i hetmana Jana Zamoyskiego i była stolicą Ordynacji Zamojskiej, zarządzanej oczywiście przez Ordynata. Do historii miasta nawiązuje nazwa Karczmy „Ordynat” wybudowanej przez Darka w Wielączy pod Zamościem. Mężczyzna od lat zajmował się gastronomią, ale marzyło mu się „coś większego”. Kiedy parę kilometrów od Zamościa wypatrzył piękna działkę przy samej drodze na Szczebrzeszyn, zakochał się w tym miejscu. Niedługo później kupił działkę i wybudował karczmę. Drewniane wnętrze urządził według swojego gustu, a na ścianach zawisły szable i inne elementy nawiązujące do historii. Chociaż Darek prowadzi karczmę razem z żoną Dorotą, podział obowiązków jest jasno określny. Kobieta gotuje na kuchni, a mężczyzna zarządza całością mając w każdej sprawie ostatnie, decydujące słowo. Nawet w menu znajdują się dania wymyślone przez właściciela, jak np. placek karczmarza, czyli placek ziemniaczany a la pizza. W karcie królują też potrawy regionalne jak np. pierogi doprawione mięta, flaczki Zamoyskie i pieczona kaczka, którą Karczma reklamuje się już od frontu. Chociaż „Ordynat” został wybudowany przy ruchliwej drodze, to z jakiś powodów brakuje w nim ludzi. Nerwową atmosferę odczuwają pracownice, ale nikt nie wie, jak zmienić sytuację. Jedynym ratunkiem jest Magda Gessler.

Teraz
12:35

Ukryta prawda

42-letnia Natalia to szczęśliwa żona Łukasza i matka 14-letniej Patrycji. Ma dobrą pracę, piękne mieszkanie. Pracuje jako alergolog w prywatnej placówce medycznej, a jej mąż jest ginekologiem. Któregoś dnia do drzwi jej mieszkania puka policja. Okazuje się, że Łukasz został oskarżony o molestowanie przez 16-letnią pacjentkę Alicję. Mężczyzna stanowczo zaprzecza, że coś takiego miało miejsce. Natalia początkowo wierzy w jego wyjaśnienia, jednak nie radzi sobie z tym, że cała przychodnia aż huczy od plotek. Kolejne pacjentki odwołują wizyty, a Łukasz traci kontrakt. Patrycja ma nieprzyjemności w szkole po tym, jak informacje się rozchodzą. Natalia może liczyć na wsparcie ze strony przyjaciółki Doroty. Niedługo potem zauważa, że z jej wspólnego konta z mężem zniknęło 70 tysięcy złotych. Zaczyna podejrzewać, że Łukasz chce przekupić nastolatkę, by wycofała oskarżenie.

Teraz
13:40

Tajemnice miłości

Ted z Teksasu 58-letnia Halina mieszka na wsi, prowadzi gospodarstwo i pracuje w przetwórni warzyw i owoców. Żyje samotnie, odkąd zmarł jej mąż, a córka wyjechała do miasta. Któregoś dnia we wsi pojawia się 58-letni Tadek. Okazuje się, że wrócił na stałe ze Stanów, gdzie mieszkał przez trzydzieści lat. Serce Haliny odżywa, bo kochała się w Tadku, gdy byli nastolatkami. Ted i Halina zaprzyjaźniają się. Mężczyzną zainteresowane są również rozwódka Irka i mężatka Celina, szukające atrakcji w nudnym wiejskim życiu. Halina walczy z nimi o względy zamożnego Tadka, który dorobił się w Teksasie na firmie transportowej. Mężczyzny pilnuje też siostra Jadzia, u której 58-latek się zatrzymał. Wojna o względy mężczyzny rozpoczyna się na dobre...

Teraz
14:40

Ukryta prawda

39-letni Mariusz jest szefem niewielkiej firmy zajmującej się cateringiem dietetycznym. Jego żona Kasia nakrywa go na flirtowaniu z nowo zatrudnioną atrakcyjną dietetyczką Anetą. Jest na niego wściekła, jednak Mariusz zapewnia ją, że to tylko wygłupy. Z okazji piątej rocznicy istnienia firmy Mariusz postanawia zaprosić swój zespół współpracowników na wyjazd integracyjny do hotelu pod Warszawą, który zgrywa się czasowo z jego 40. urodzinami. Kasia prosi, żeby Mariusz nie pił za dużo, bo wtedy zupełnie się nie kontroluje. Jest również zazdrosna o dietetyczkę, jednak postanawia zaufać mężowi. Podczas jego nieobecności spotyka się z przyjaciółkami, które twierdzą, że popełniła błąd, bo takie wyjazdy integracyjne to Sodoma i Gomora. Kasia zaczyna się denerwować, tymczasem Mariusz bawi się w najlepsze ze współpracownikami. Upija się do nieprzytomności. Rano budzi się z nagą Anetą u boku, jest przerażony. Mariusz w telefonie ma kilka nieodebranych połączeń od żony. Atrakcyjna dietetyczka mówi mu, że mieli wspaniały seks. Mariusz wraca do domu jak zbity pies. Kasia zaczyna go wypytywać, jak było na wyjeździe. Mariusz nie przyznaje się do zdrady. Tymczasem Aneta zaczyna popełniać w pracy kardynalne błędy. Mariusz dokładnie sprawdza jej CV, wychodzi na jaw, że Aneta nie ukończyła studiów na wydziale dietetyki, wyleciała po drugim roku. Coraz więcej pracowników ma konflikt z Anetą, jednak Mariusz boi się ją zwolnić, bo dziewczyna grozi, że powie żonie o ich "integracji", ma nawet nagranie uwieczniające ich miłosne igraszki. Błędy Anety doprowadzają do absurdalnych sytuacji. Kucharz zatrudniony przez Mariusza zwalnia się. Nie będzie z nią dłużej współpracował. Mariusz ma straty finansowe, wpływają liczne skargi od klientów. Mariusz zaczyna się domyślać, że Aneta została podstawiona przez jego konkurencję, żeby wygryźć go z rynku. Zastanawia się, co ma poświęcić: biznes życia czy udane małżeństwo?

Teraz
15:45

Ukryta prawda

24-letni student prawa Mateusz zakochuje się w studentce pierwszego roku politologii, 20-letniej Sandrze. Rodzice chłopaka, również prawnicy, organizują imprezę. Chcą uczcić zdanie ważnego egzaminu ich syna. Zapraszają jego dziewczynę wraz z matką Barbarą. Podczas pierwszego spotkania kobieta robi na rodzicach Mateusza bardzo dobre wrażenie. Jednak na kolejnej imprezie upija się i robi dziewczynie ogromny wstyd, zaczyna zalecać się do ojca 24-latka. Rodzice chłopaka są zszokowani jej zachowaniem. Następnego dnia Barbara ich przeprasza. Tydzień później Mateusz dowiaduje się od kolegi, że jakaś matka szukała Sandry na uczelni. Dziewczyna przyznaje, że chce odciąć się od matki, przynajmniej na jakiś czas, dlatego nie podała jej nowego adresu. Barbara kontynuuje poszukiwania córki na uczelni. Mateusz jest zaniepokojony pogarszającymi się relacjami ukochanej z matką.

Teraz
16:50

Kuchenne rewolucje

Restauracja Mauritiana (Nowy Targ). Cztery lata temu pan Artur, po zakończeniu sportowej kariery, otworzył z pomocą rodziny restaurację. Długo szukał pomysłu na kuchnię, wystrój i nazwę. Pytał znajomych, przeszukiwał encyklopedie. Chciałby było inaczej, by było oryginalnie i wyjątkowo. W ten sposób natrafił na egzotycznego skorupiaka o oryginalnej nazwie, która mu się spodobała. I tak narodziła się restauracja Muritiana w Nowym Targu.. Niestety w Mauritianie najciekawsze jest jej wnętrze i organizowane od czasu do czasu koncerty i różne imprezy. To, co najważniejsze w restauracji, czyli karta dań jest nudne i pospolite. Jak zamienić to miejsce w prawdziwą restaurację? To prawdziwe wyzwanie nawet dla Magdy Gessler. Znana restauratorka tym razem będzie musiała przypomnieć niektórym, że gastronomia to nie zabawa. Tylko, czy znajdzie się ktoś, kto będzie chciał słuchać jej rad?

Teraz
17:55

Ukryta prawda

32-letni Damian jest pracownikiem banku. To poukładany chłopak. Szykuje się do ślubu z atrakcyjną Alicją, którą poznał pół roku temu w pubie, gdzie dziewczyna zarabia jako barmanka. Jest zakochany w narzeczonej. Któregoś dnia 29-latka przyprowadza do domu swoją siostrę Martę. Tłumaczy Damianowi, że nastolatka musi się u nich na jakiś czas zatrzymać. Mężczyzna zgadza się. Wie, że matka dziewczyn - Barbara jest alkoholiczką. Alicja wcześnie wyprowadziła się z domu, potem Barbara przez jakiś czas nie piła, ale teraz znowu wpadła w sidła nałogu. Marta sprawia poważne problemy wychowawcze, kradnie Damianowi pieniądze z portfela, pali papierosy, pije alkohol. Mężczyzna jest coraz bardziej zmęczony obecnością nastolatki w domu. Barbara nachodzi Damiana i Alicję, jest pijana, żąda pieniędzy. Rodzice 32-latka wpadają na pijaną kobietę, przez co zaczynają odradzać synowi ślub z Alicją. Dziewczyna, która wyszła z takiej patologii, z pewnością będzie miała poważne problemy emocjonalne przez resztę życia. Damian wraca do domu wcześniej, zastaje tam Martę z o wiele starszym od niej mężczyzną. Mężczyzna stawia Alicji ultimatum – albo Marta się wyprowadzi, albo koniec z ich związkiem.

Teraz
19:00
Teraz
19:35

Sport

10min
Teraz
19:45

Pogoda

10min
Teraz
19:55
Teraz
20:10

Doradca smaku 17 - Pieczone udka z kurczaka z porzeczkami i jablkami

5min
Teraz
20:15

Na Wspólnej

Luśka zawiedzie ojca? Cielecki wyjeżdża z żoną nad morze. Prosi córkę, żeby dopilnowała spraw kancelarii – jutro rano ma dostarczyć kontrahentowi ważne dokumenty. Luśka obiecuje wszystko, jednak kiedy u Jarka i Elizy spotyka Bruna, idzie z nim w ostre, alkoholowe tango… Hebel ostrzega Aleksa – ale ten chce walczyć o Malwinę! Malwina kategorycznie żąda od Aleksa, żeby wyjechał i zostawił jej podpisane dokumenty! On jednak ma inny plan – prosi o szansę dla ich związku… Hebel widząc napięte relacje między córką a Aleksem, próbuje wybadać młodzieńca. Ostrzega go, że marnie skończy, jeśli skrzywdzi Malwinę! Rehabilitant zaspokaja całą rodzinę Wójcików! Beata jest przemęczona i obolała - prosi Gabriela o relaksujący masaż. W jego trakcie wraca Paweł - szaleje z zazdrości! Ale i na niego rehabilitant znajduje sposób… Zajmująca się dzieckiem Beata słyszy jęki rozkoszy swojego męża! A na koniec Gabriel zajmuje się Guciem dając Wójcikom wieczór tylko dla nich…

Teraz
20:55

Milionerzy

W tym teleturnieju nie wystarczy wykazać się wiedzą, by zdobyć główną nagrodę. Tylko w połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali można osiągnąć sukces. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Nawet proste pytania wydają się skomplikowane. Hubert Urbański pozostaje niewzruszony, uczestnik może liczyć tylko na siebie. Mimo tego chętnych do wzięcia udziału w „Milionerach” nie brakuje. By wygrać milion złotych należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań. W trakcie gry do wykorzystania są trzy koła ratunkowe: pytanie do publiczności, telefon do przyjaciela oraz „pół na pół”. Do walki o wygraną może stanąć każdy. Komu wystarczy odwagi, wiedzy i szczęścia, by zasiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego?

Teraz
21:35

Kuchenne rewolucje

Krzeszyce – Pizzeria DaviOli/Bar Wurst Liczące niespełna pięć tysięcy mieszkańców Krzeszyce to miejscowość skąd blisko jest do Gorzowa Wielkopolskiego, ale też do Słubic czy Kostrzyna nad Odrą, czyli do leżących przy granicy z Niemcami miast. W niewielkim oddaleniu od głównej drogi działa tu jedyna w Krzeszycach Pizzeria DaviOli. Od trzech lat prowadzi ją Ola. Ten lokal to jej pierwsza przygoda z gastronomią. Na początku pomagał jej doświadczony pizzerman, ale niestety nie zabawił tu długo. Ola zdążyła nauczyć się od niego co nieco i przejęła stery w kuchni. W prowadzeniu pizzerii pomaga jej przyjaciółka Asia i grupa sporo od niej młodszych znajomych. Nikt z załogi nie ma niestety wykształcenia ani doświadczenia w gastronomii. Co gorsze, nikt nie wie co ma robić, bo Ola z zarządzaniem i delegowaniem zadań ma ogromne kłopoty. Tutaj każdy zajmuje się wszystkim i w dodatku… o bardzo różnych porach. Grafik pracy tu nie obowiązuje i godziny otwarcia lokalu też nie. Jednego dnia DaviOli zaprasza gości od 12.00 do 21.00, a następnego od 14.00 do 19.00. Nic więc dziwnego, że zdezorientowany klient dawno zrezygnował z odwiedzania pizzerii. W końcu zagubiona we mgle załoga poprosiła o pomoc Magdę Gessler. Czy znanej restauratorce uda się zamienić operację chaos w operację sukces?

Teraz
22:40

Jak to robią single

Istnieją szczęśliwi single, nieszczęśliwi single i jest jeszcze... Alice. I Robin. Lucy. Meg. Tom oraz David. W Nowym Jorku roi się od singli poszukujących drugiej połówki — nieważne czy pragną miłości na całe życie, rozrywki na jedną noc, czy czegoś pomiędzy jednym a drugim. Tym, co łączy ich wszystkich w gąszczu sms-owych flirtów i przygodnego seksu, jest potrzeba zrozumienia, jak to jest tak naprawdę być singlem w świecie pełnym, stale ewoluujących definicji, miłości? Poszukiwanie szczęścia w mieście, które nigdy nie śpi dawno nie było tak ekscytujące...