Zobaczcie gorącą premierę filmu "Po prostu przyjaźń"!

gwiazdy na premierze filmu "Po prostu przyjaźń"

W miniony wtorek, w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Po prostu przyjaźń". Na czerwonym dywanie oprócz twórców filmu, pojawili się oczywiście odtwórcy głównych ról: Agnieszka Więdłocha, Piotr Stramowski, Maciej Zakościelny czy Bartłomiej Topa. Zobaczcie koniecznie naszą relację i kto jeszcze pojawił się na premierze ;)

Gwiazdy na premierze filmu "Po prostu przyjaźń"

„Po prostu przyjaźń” to wielowątkowa komedia o grupie przyjaciół. Są ze sobą na dobre i na złe, na zawsze. Aż pewnego dnia… Alina i Marian wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka, singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel. Z kolei Filip zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików. Stateczny profesor będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela warto załamać zasady. Tymczasem zgrana paczka przyjaciół wyrusza w góry, gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii „Po prostu przyjaźń” oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele.

Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.Już 6 stycznia zapraszamy do kin na najnowszą komedię autorów scenariusza "Listów do M.” ! ;)

Źródło zdjęcia głównego: mw media

podziel się:

Pozostałe wiadomości