Studniówka z Matą i Karolem Strasburgerem na rzecz WOŚP już 6 lutego!

Studniówka online
Co roku na studniówki w szkołach z niecierpliwością czekali uczniowie. Ze względu na pandemię tegoroczni maturzyści mogą jednak zapomnieć o hucznej imprezie. Jest jednak bardzo ciekawa alternatywa! W sobotę 6 lutego o 19:00 odbędzie się nietypowa studniówka online, podczas której będą zbierane datki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Hucznych studniówek w szkołach w tym roku nie będzie, ale szykuje się bardzo ciekawa impreza, a w dodatku nadal będzie można wspierać WOŚP! O studniówce online zrobiło się głośno za sprawą mediów społecznościowych. Zabawa rozpocznie się od wirtualnego poloneza, którego zainauguruje sam Karol Strasburger.Podczas wirtualnej studniówki nie zabraknie atrakcji, a największą będzie występ Maty i jego ekipy GOMBAO 33.Co ciekawe, impreza nie jest wyłącznie dla licealistów. Każdy może wziąć w niej udział za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wydarzenie jest darmowe, a w jego trakcie będą zbierane pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Karol Strasburger o swojej studniówce

Studniówka online
Studniówka online

Studniówka online

Pamiętam, jak wszedłem do liceum im. Bolesława Prusa na Saskiej Kępie, bo tam chodziłem do szkoły, jak nauczyciele byli niesamowicie odmienieni: odświętnie ubrani, grzeczni i eleganccy. To było ciekawe. Zawsze mówili: "siadaj" i dawali polecenie, a tu wszyscy uprzejmi - wspomina aktor.

Drugą rzeczą, którą pamiętam to, że kupiłem sobie pierwszy garnitur. To było dla mnie bardzo ważne. Sama studniówka była super zabawą i przyjemnością, wielkim naszym szkolnym świętem - dodaje Karol Strasburger.

Jego zdaniem, studniówka to ważny moment w życiu młodego człowieka. Dlatego zachęca do wzięcia udziału w tej online.

Zobacz też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości