Aktualności

Fabian Sokołowski wygrał srebrny bilet do 11. edycji Top Model

Aktualności

Top Model 11: Fabian Sokołowski wygrał srebrny bilet

Fabian Sokołowski zdobył srebrny bilet i dostał się na bootcamp w 11. edycji "Top Model". Widzowie TVN oddali na niego najwięcej głosów.

Srebrny bilet w "Top Model 11"

Fabian Sokołowski wygrał srebrny bilet do 11. sezonu "Top Model". Otrzymał największą liczbę głosów od widzów TVN. Dzięki wygranej zakwalifikował się na bootcamp. Będzie rywalizował o wejście do grona uczestniczek i uczestników, którzy zamieszkają w domu modeli i modelek. Fabiana do walki o srebrny bilet nominował Marcin Tyszka.

Ze wszystkich zgłoszeń do "Top Model" przysłanych online Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg wybrali po jednym, które zrobiło na nich największe wrażenie. Uczestniczki i uczestnicy castingu internetowego mogli wygrać srebrny bilet. 5 osób miało szanse na zwycięstwo w głosowaniu na oficjalnej stronie programu - topmodel.tvn.pl.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Michał Piróg ogłosił wyniki głosowania widzów "Top Model" na srebrny bilet podczas rozmowy na żywo z kandydatkami i kandydatami wybranymi przez prowadzących i jurorów. Obejrzyj wideo!

Top Model 11: Michał Piróg ogłosił, kto zdobył srebrny bilet
Top Model 11: Michał Piróg ogłosił, kto zdobył srebrny bilet

"Top Model 11" - srebrny bilet: live na Facebooku Top Model TVN >

Zobacz zgłoszenie Fabiana Sokołowskiego do "Top Model", które wysłał na casting internetowy:

Top Model: Fabian Sokołowski - zgłoszenie
Top Model: Fabian Sokołowski - zgłoszenie

Fabian Sokołowski - kto to?

Fabian Sokołowski

WIEK: 19 lat

WZROST: 182 cm

WYMIARY: 96 / 70 / 86 cm

WAGA: 68 kg

Fabian Sokołowski jest tegorocznym maturzystą. Mieszka w Gdańsku. Pracuje w kawiarni. Od dziecka uwielbia sport. Trenował zawodowo pływanie. Startował w zawodach. Teraz brakuje mu rywalizacji. Starszy brat zaszczepił w nim zamiłowanie do astronomii, co stało się jego pasją. Jest bardzo dobrym uczniem, za co dostawał wielokrotnie wyróżnienia m.in. Prezydenta miasta Gdańska. Brat przekonał go, żeby zgłosił się do "Top Model".

Obejrzyj zdjęcia:

Top Model: Fabian Sokołowski Źródło: TVN
Top Model: Fabian Sokołowski Źródło: archiwum prywatne
Top Model: Fabian Sokołowski Źródło: archiwum prywatne

Źródło zdjęcia głównego: archiwum prywatne / TVN

Pozostałe wiadomości