Starsza pani musi fiknąć: Mama Tomasza Szczepanika pokonała strach. Podjęła wyzwanie!

Starsza pani musi fiknąć: Tomasz Szczepanik zachwycony parasailingiem

Parasailing wydawał się straszny, jednak Bogusia pokonała lęk. Ten lot mama Tomka Sczepanika zapamięta na długo! Zobacz fragmenty "Starsza pani musi fiknąć".

Parasailing w Tajlandii
Na koniec wizyty w Tajlandii, Tomasz Szczepanik zaproponował mamie kolejną sportową atrakcję. Podróż łódką i parasailing, czyli latanie nad wodą ze spadochronem. Te propozycje zestresowały Bogusię. Woda to żywioł, który ją przeraża ze względu na bardzo drastyczne doświadczenia z przeszłości. Początkowo obraziła się na syna i dalsza zabawa w Tajlandii stanęła pod znakiem zapytania.
Tyle emocji ze mnie wyszło... Jak ja to zrobię? To nie ma opcji... Zaczęły mi się nogi trząść. Nie ukrywam, cała byłam mokra, zdenerwowana do takiego stopnia, że ja wracam do Polski. Ja już nie chcę żadnych przygód. - wyznała Bogusia.
Kiedy wokalista Pectus unosił się w powietrzu, jego mama cały czas myślała, czy podjąć wyzwanie. Pokonała strach i spróbowała, to było dla niej wielkie przeżycie. Zaimponowała synowi i całej ekipie programu "Starsza pani musi fiknąć".
Jesteś super! - krzyczał Tomek, do mamy, gdy latała w powietrzu.
Niesamowite, że to zrobiłam. Sama nie mogę uwierzyć. Były chwile, że się tak załamałam, myślałam, że nie zrobię tego. Jestem dumna z siebie. Szacun sama dla siebie. - skomentowała swój wyczyn Bogusia.
Starsza pani musi fiknąć: Mama Tomasza Szczepanika pokonała strach
Starsza pani musi fiknąć: Mama Tomasza Szczepanika pokonała strach
Starsza pani musi fiknąć: Tomasz Szczepanik z mamą na torze wyścigowym
Starsza pani musi fiknąć: Tomasz Szczepanik z mamą na torze wyścigowym
wideo 2/8

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości