Aktualności

Skazana: Martyna Byczkowska o Hani: „Gram postać, której się raczej nie lubi…”

Aktualności

Skazana: Martyna Byczkowska

Drugi sezon SKAZANEJ już niebawem będziemy mogli zobaczyć w Playerze! Udało nam się na planie porozmawiać z Martyną Byczkowską, która wciela się w rolę Hani. To postać, która wywołała wiele emocji. Jak to odbiera aktorka?

Martyna Byczkowska wcieliła się w rolę Hani Mazur. Jej bohaterka jest córką Alicji Mazur, która niesłusznie zostaje skazana za morderstwo. Hania przeżywa trudne chwile. Nie wie, że jej mama siedzi w więzieniu przez Pawła – jej ojczyma. Trudna sytuacja dziewczyny oraz to, że jest młoda, niedoświadczona i zmanipulowana przez męża Alicja sprawia, że wdaje się z nim w romans. Pierwszy sezon SKAZANEJ kończy się dramatycznie. Załamana Hania, która myśli, że jej matka nie żyje, widzi Pawła i Alicję razem w domu. Dochodzi do szarpaniny. Paweł ewidentnie w ferworze zemsty chcę zabić swoją żonę. Hania broni mamy i oddaje strzał. To zakończenie stawia przed fanami serialu wiele pytań. Zapytaliśmy Martynę Byczkowską o reakcje fanów, z jakimi spotkała się po pierwszym sezonie serialu.

 Z ogromną falą nienawiści w związku z moją postacią, ale nie dziwię się. Mnie się to nawet podoba. Gram akurat postać, której się raczej nie lubi ze względu na to, co zrobiła, ale jeśli jakiekolwiek emocje wzbudza u widza, to ja się cieszę.

Zastanawiamy się wszyscy, jak potoczą się dalsze losy Hani. Czy nadal będzie postacią, której nie da się lubić? A może pokaże się z zupełnie innej strony? Przekonamy się, oglądając drugi sezon SKAZANEJ!

Zobacz zwiastun Skazana 2
Zobacz zwiastun Skazana 2
Pozostałe wiadomości