Listy do M. 4: Jaki naprawdę jest Mel? Tomasz Karolak o swojej postaci

Listy do M. 4
"Listy do M. 4" to nie tylko komedia romantyczna, ale zdaniem Tomasza Karolaka, ten film niesie radość i sprawia, że samotność jest mniej dotkliwa.

LISTY DO M. 4 OBEJRZYSZ TUTAJ >

Co nowego?

Co dalej ze związkiem Karoliny i Filipa? Czy "Rudolfowi" uda się uciec od własnej przeszłości? Jaką rolę odegrają w tych burzliwych perypetiach nowi bohaterowie, których widzowie poznają w kolejnej odsłonie megahitu? Nieoczekiwane zauroczenie, bezinteresowni nieznajomi czy nieplanowane spotkania sprawią, że nasi bohaterowie na nową odkryją magię świąt!

Premiera "Listów do M. 4" w player.pl

Listy do M. 4
Listy do M. 4
Źródło: mat.prasowe/TVN

Listy do M. 4

Prawdziwa niespodzianka dla polskich widzów, którzy kochają lokalne produkcje! Premiera czwartej odsłony najpopularniejszej rodzimej love story po raz pierwszy odbędzie się nie w kinie, a w serwisie VOD. Wyczekiwane przez milionów Polaków „Listy do M. 4” są już dostępne w player.pl!

„Listy do M.” to najbardziej znana polska komedia romantyczna. Miliony fanów czekały na okres świąteczny, wiedząc, że przyniesie on kolejną odsłonę ich ulubionego filmu. Tak miało być również tej zimy. Niestety, pandemia pokrzyżowała te plany. Player postanowił jednak nie zawieść oczekiwań polskich widzów.

Listy do M. 4
Listy do M. 4
Źródło: TVN

Listy do M. 4

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości