Kinga Rusin i uczestnicy programu Agent-Gwiazdy na konferencji prasowej

Edyta Górniak, Kinga Rusin, Andrzej Gołota
Edyta Górniak, Kinga Rusin, Andrzej Gołota
Kinga Rusin i uczestnicy programu "Agent-Gwiazdy" wzięli udział w konferencji prasowej promującej nowy sezon reality show. Zadaliśmy uczestnikom pytania, które pokazują, jak dobrze znają siebie wzajemnie. Obejrzyjcie materiał wideo. Premiera czwartej edycji "Agenta" już 27 lutego o godz. 21.30 w TVN!

Uczestnicy "Agenta" muszą być bardzo czujni i mieć jak największą wiedzę o swoich rywalach w programie. W każdym odcinku rozwiązują test wiedzy o Agencie, który decyduje o tym, kto przejdzie do kolejnego etapu gry. Podczas konferencji programu "Agent - Gwiazdy" zadaliśmy uczestnikom pytania, które pokazują, jak dobrze znają siebie nawzajem. Oglądając kolejne odcinki reality show dowiecie się, kto miał rację, a kto się mylił.

Wyzwanie w programie "Agent-Gwiazdy" podjęli: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Mariola Gołota i Andrzej Gołota.

Czwarty sezon "Agent-Gwiazdy" był zrealizowany na Wyspach Kanaryjskich. Uczestnicy mieli do wykonywania zadania niespotykane dotychczas w żadnej innej międzynarodowej edycji programu "Agent". Musieli poradzić sobie w walce z niebezpiecznymi falami Oceanu Atlantyckiego. Wykonać freediving w wąskim tunelu, wybrać się na wycieczkę łodzią podwodną, spacerować na wysokościach w ekstremalnym parku linowym, odkrywać podwodne muzeum, prowadzić koparki czy utrzymać równowagę na flyboardach.

"Agent – Gwiazdy" jest oparty na belgijskim formacie "The Mole". Program gromadzi przed telewizorami miliony widzów na całym świecie.

Premiera czwartej edycji 27 lutego o godz. 21.30 w TVN!

Uczestnicy "Agent - Gwiazdy" powalczą o zwycięstwo

Uczestnicy "Agent - Gwiazdy" powalczą o zwycięstwo

Zobaczcie zdjęcia!

Kinga Rusin i uczestnicy "Agent-Gwiazdy" na konferencji prasowej
Konferencja programu "Agent - Gwiazdy": Kinga Rusin
Konferencja programu "Agent - Gwiazdy": Viola Kołakowska
Konferencja programu "Agent - Gwiazdy": Mariola Gołota
Konferencja programu "Agent - Gwiazdy": Kasia Wołejnio
+12
Zobacz galerię

Kinga Rusin i uczestnicy "Agent-Gwiazdy" na konferencji prasowej

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!