Odcinki

Wyzwolić Ukrainę

Odcinki

Autor:
Superwizjer
TVN

Ukraina kontratakuje i wyzwala się spod okupacji. Po pół roku od putinowskiej napaści ukraińscy żołnierze wkraczają do kolejnych miast i ujawniają nieznane dotychczas zbrodnie. Kolejnym miastem symbolem rosyjskiego barbarzyństwa stał się Izium i odnalezione tam masowe groby zabitych cywilów.  

Reportaż Michała Przedlackiego
Wyzwolić Ukrainę Reportaż Michała Przedlackiego Źródło: Superwizjer TVN

Michał Przedlacki od ponad pół roku dokumentuje napaść na niepodległą Ukrainę. Jego reportaże trafiły już do ponad stu krajów na świecie. Co zobaczył, gdy pojechał za ukraińskimi żołnierzami i trafił do wyzwolonych właśnie miast? Jak wygląda pierwsza linia frontu ukraińskiej kontrofensywy?

Zapraszamy na reportaż Michała Przedlackiego „Wyzwolić Ukrainę” jutro o 23:45 w TVN i już teraz na player.pl i TVN24 GO.

Wyzwolić Ukrainę
Wyzwolić Ukrainę Na ten przełom na froncie czekał cały wolny świat. Ukraina kontratakuje i wyzwala spod putinowskiej okupacji kolejne tereny i miasta. Ujawnia także nieznane dotychczas zbrodnie i dramaty ludzi, którzy zetknęli się z agresorem. Kolejnym miastem symbolem rosyjskiego barbarzyństwa stał się Izium i odnalezione tam masowe groby zabitych cywilów. Michał Przedlacki od ponad pół roku dokumentuje napaść na niepodległą Ukrainę. Jego reportaże trafiły już do ponad stu krajów na świecie. Jak wyglądały pierwsze chwile na wyzwolonych po pół roku terytoriach wschodniej Ukrainy? Z czym musieli zmierzyć się mieszkańcy pod rosyjską okupacją? Jak wygląda teraz pierwsza linia frontu ukraińskiej kontrofensywy? Zapraszamy na reportaż Michała Przedlackiego „Wyzwolić Ukrainę” w sobotę o 20:00 w TVN24 oraz we wtorek o 23:45 w TVN. Cały odcinek wkrótce będzie dostępny na player.pl i TVN24GO.

Autor:Superwizjer TVN

Źródło zdjęcia głównego: Superwizjer TVN

Pozostałe wiadomości