Odcinki

Świadek numer 10

Odcinki

Autor:
Superwizjer
TVN

Kapitan Magdalena J. była oficerem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. To ona jako pierwsza ustaliła, że Amber Gold może stać się wielką piramidą finansową.

Jednak jej wiedza nie została wykorzystana. Dlaczego? O tym Magdalena J. chciała opowiedzieć przed parlamentarną komisją, powołaną do wyjaśnienia afery.

Co wydarzyło się w pierwszych minutach sejmowego przesłuchania? Jak doszło do dekonspiracji agentki kontrwywiadu? Jak szukano haków na Donalda Tuska? Reportaż Macieja Dudy i Łukasza Rucińskiego „Świadek numer 10” jutro o 23:45 na antenie TVN.

Świadek numer 10
Świadek numer 10 Kapitan Magdalena J. to była oficer Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Gdy badała sprawę Amber Gold, ustaliła, że może mieć do czynienia z wielką piramidą finansową. Jednak jej wiedza nie została wykorzystana. Dlaczego? O tym Magdalena J. chciała opowiedzieć przed parlamentarną komisją, powołaną do wyjaśnienia afery. Co wydarzyło się w pierwszych minutach sejmowego przesłuchania? Jak doszło do dekonspiracji agentki kontrwywiadu? Dla kogo zeznania Magdaleny J. mogły okazać się bardzo kłopotliwe? Zapraszamy na reportaż Macieja Dudy i Łukasza Rucińskiego „Świadek numer 10” w sobotę o 20:00 w TVN24 i we wtorek o 23:45 na antenie TVN. Cały odcinek będzie dostępny w wersji online na player.pl i TVN24 GO. Źródło: Superwizjer TVN

Autor:Superwizjer TVN

Źródło zdjęcia głównego: Superwizjer TVN

Pozostałe wiadomości