Odcinki

Jak CBA zgubiło milion złotych

Odcinki

Autor:
Superwizjer
TVN

 Kto okradł Centralne Biuro Antykorupcyjne? To pytanie od kilku lat w tajnym śledztwie zadaje sobie łódzka prokuratura. Celem operacji specjalnej Steuer, miał być minister rządu Donalda Tuska. Jej finałem miały być zaszczyty, awanse, i nagrody dla osób pracujących nad sprawą. Zamiast tego mamy dymisje, prokuratorskie zarzuty i zagubione pieniądze z operacyjnej kasy.

Reportaż Jakuba Stachowiaka
Jak CBA zgubiło milion złotych Reportaż Jakuba Stachowiaka Źródło: Superwizjer TVN

Co stało się z pieniędzmi przeznaczonymi na tajną akcję? Czy ukradli je współpracujący z biurem oszuści – czy też mogli mieć w tym udział sami agenci CBA? Jaką rolę w sprawie odegrał człowiek określany mianem króla karuzel vatowskich?

Zapraszamy na reportaż Jakuba Stachowiaka „Jak CBA zgubiło milion złotych” jutro o 23:45 w TVN.

Jak CBA zgubiło milion złotych
Jak CBA zgubiło milion złotych To jedna z najbardziej wstydliwych operacji specjalnych, jaką przeprowadziło Centralne Biuro Antykorupcyjne. Jej celem miał być minister rządu Donalda Tuska, a jej finałem miały być zaszczyty, awanse i nagrody dla osób pracujących nad sprawą. Zamiast tego mamy dymisje, prokuratorskie zarzuty i zagubione pieniądze z operacyjnej kasy. Mamy także śledztwo, które trwa już kilka lat i jest tajne. Jaką rolę w sprawie odegrał człowiek określany mianem króla karuzel vatowskich? Kto był podsłuchiwany systemem do inwigilacji Pegasus? Czy intencje osób planujących operację specjalną były takie, jak deklarowali? Zapraszamy na reportaż Jakuba Stachowiaka „Jak CBA zgubiło milion złotych’’ w sobotę o 20:00 na antenie TVN24 i we wtorek o 23:45 w TVN. Cały odcinek już wkrótce na player.pl i TVN24GO. Źródło: Superwizjer TVN

Autor:Superwizjer TVN

Źródło zdjęcia głównego: Superwizjer TVN

Pozostałe wiadomości