39 i pół tygodnia PRZED EMISJĄ W TV: Pijany Darek rujnuje imprezę urodzinową dla dzieciaków...

39 i pół tygodnia PRZED EMISJĄ W TV: Pijany Darek rujnuje imprezę urodzinową dla dzieciaków...

Darek nie potrafi pogodzić się z wyrokiem, jaki usłyszał od lekarza. Jednak na nieszczęście Anki ma on już swój plan na ostatnie 39 i pół tygodnia życia. Co tym razem wymyśli nasz niepokorny rock-'n'rollowiec? Obejrzyjcie przedpremierowy fragmenty 2. odcinka. Premiera w tv już w niedzielę 15 maja o 21:30.

39 i pół tygodnia PRZED EMISJĄ W TV: Pijany Darek rujnuje imprezę urodzinową dla dzieciaków...
39 i pół tygodnia PRZED EMISJĄ W TV: Pijany Darek rujnuje imprezę urodzinową dla dzieciaków...
wideo 2/4

PRZED EMISJĄ W TV

Wiecie, że... tylko u nas możecie co tydzień podglądać fragmenty odcinka, który dopiero kilka dni później pojawi się w tv? Tymczasem, w nadchodzącym odcinku...
Darek na własną rękę postanawia dowiedzieć się, czy jest zdrowy, a jeśli nie – jak może pozbyć się guza. Nie mówi nic swoim najbliższym. Odwiedza kolejnych ekspertów, którzy swoimi niekonwencjonalnymi metodami mają go wyleczyć. Czy zdążą, zanim upłynie 39 i pół tygodnia?
Patryk wciąż udaje przed Martą, że pracuje i regularnie wychodzi z domu do „biura”. Zestresowany zapomina o urodzinach żony. Przypomina mu o tym Zielu (Antoni Królikowski), przyjaciel koczujący w ich mieszkaniu na kanapie. W ostatniej chwili Patryk próbuje znaleźć dla Marty tani prezent. Jego wybór bardzo ją zaskakuje…
Tymczasem Anka zaczyna mieć wątpliwości. Nie odbiera telefonów i nie odpowiada na wiadomości Piotra. Zbywa także nachalne zaloty drugiego z szefów – Stanisława (Wojciech Mecwaldowski). Odzyskuje nadzieję, że poprawi się jej relacja z Darkiem. Pogodzony z diagnozą Jankowski ma jednak inny plan - chce zniechęcić do siebie Ankę, by nie cierpiała, gdy on odejdzie. Postanawia pomóc Piotrowi zawalczyć o miłość Anki. Ma nadzieję, że z nim kobiety jego życia będą szczęśliwe.
PREMIERA JUŻ 15 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 21:30. BĄDŹCIE Z NAMI!
4 minutowy materiał zdradzający sekrety serialu 39 i pół tygodnia!
4 minutowy materiał zdradzający sekrety serialu 39 i pół tygodnia!

WYNIKI OGLĄDALNOŚCI 1. ODCINKA

Otwarcie premierowego sezonu "39 i pół tygodnia" zaskoczyło wszystkich - nawet największych optymistów. Pierwszy odcinek oglądało blisko 2 miliony widzów! DZIĘKUJEMY!
Pierwszy tydzień jesiennej ramówki zakończył się sukcesem TVN. Antena główna była niekwestionowanym liderem w grupie komercyjnej, zostawiając konkurencję w tyle.
- Cieszę się, że jesienna ramówka TVN już w pierwszym tygodniu zdobyła uznanie widzów. Dobry start zależy od bardzo wielu rzeczy i zawsze towarzyszy temu dreszczyk emocji. Po raz kolejny nie zawiodły ukochane przez widzów gwiazdy i formaty. Nowości natomiast okazały się prawdziwymi torpedami. Reaktywacja Tomka Karolaka w roli Darka Jankowskiego to strzał w dziesiątkę! Czekam jeszcze na debiut Edyty za kierownicą w „My Way” – mówi Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN Discovery Polska.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości