Aktualności

Tajemnica zawodowa: Andrzej chce ubezwłasnowolnić Kingę! Podsumowanie 4. odcinka

Aktualności

Tajemnica zawodowa 2: Andrzej okłamał brata Kingi

Zobacz podsumowanie 4. odcinka serialu "Tajemnica zawodowa 2". Oglądaj w TVN i player.pl.

"Tajemnica zawodowa 2" - odcinek 4.

Psychiatrzy mają orzec, czy Kinga jest poczytalna. Gabriela rozmawia z nią w szpitalu, jednak wystraszona swoją sytuacją Górska podtrzymuje, że nic nie pamięta z wypadku. Tymczasem Andrzej ma plan, który realizuje z wynajętym do tego celu mecenasem Litwinem. Chce ubezwłasnowolnić Kingę prawnie i tym sposobem zamknąć jej usta. Ponieważ może to zrobić tylko ktoś z rodziny, Andrzej odnajduje starszego brata Kingi – Tomasza (Mateusz Rusin), który mieszka we Francji. Mami go troską o byłą kochankę i ich dziecko. Tomasz przyjeżdża do Polski. Kiedy dowiaduje się od Gabrieli o wypadku i podejrzeniach wobec Julii jest wstrząśnięty.

Tajemnica zawodowa 2, odcinek 4.

Tajemnica zawodowa 2: Brat odwiedził Kingę w szpitalu
Tajemnica zawodowa 2: Brat odwiedził Kingę w szpitaluTVN
wideo 2/5

Kinga z początku nie ufa bratu. Tomasz przez lata opiekował się dwubiegunowym ojcem, który zmarł niedawno. Czy to możliwe, żeby Kinga była naprawdę chora psychicznie? Tomasz zaczyna w to wierzyć, kiedy odkrywa, że Kinga ukrywa leki, które ma brać. To samo robił ojciec… Andrzej wykorzystuje narastające wątpliwości Tomasza i namawia go do ubezwłasnowolnienia siostry dla jej dobra. Czy mu się to uda?

Julia zajmuje się sprawą Luizy, atrakcyjną żony komendanta Piotra, która oskarża chirurga plastycznego o błąd w operacji pomniejszenia biustu. Żurawska odkrywa, że Luiza zrobiła to dla męża, który ją zdradza z prokurator Gabrielą. W trakcie negocjowania ugody Julia zaprzyjaźnia się z klientką, a wzajemna niechęć do Gabrieli rośnie. Pod wpływem Julii, Luiza decyduje się wystąpić o rozwód z wiarołomnym mężem.

Oglądaj serial "Tajemnica zawodowa" w player.pl >>>

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości