Aktualności

Tajemnica zawodowa: Kinga powie prawdę o wypadku? Podsumowanie 1. odcinka

Aktualności

 Tajemnica zawodowa: Kinga boi się Andrzeja

Zobacz podsumowanie 1. odcinka serialu "Tajemnica zawodowa 2". Oglądaj w TVN i player.pl.

"Tajemnica zawodowa" – sezon 2., odcinek 1.

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy prawo z medycyną i tym samym wprowadza widzów w tajniki obu zawodów. Do obsady drugiego sezonu serialu dołączyli: Katarzyna Herman, Mateusz Rusin, Marcin Czarnik oraz Karolina Porcari. Dzięki pojawieniu się nowych bohaterów, przedstawiane historie będą jeszcze bardziej poruszające.

Zakrwawiona Kinga (Anna Dereszowska) leży na odludnym poboczu. Ktoś przeszukuje jej ubranie, zabiera klucze do mieszkania… Okazuje się, że to Tymon, zakochany w Kindze informatyk, który następnie usuwa z jej domu sprzęt podsłuchowy. Zastaje go tam Andrzej (Cezary Pazura). Co się stało z Kingą? Trzy miesiące później okazuje się, że Kinga przeżyła wypadek samochodowy, na miejscu którego znalazła ją policja w stanie hipotermii. Górska żyje, zachowała ciążę. Od trzech miesięcy jest w śpiączce.

Julia (Magdalena Różczka) dostaje rozwód z Andrzejem, który rozpacza po wypadku Kingi i martwi się o nienarodzone dziecko. Miller (Piotr Stramowski) wrócił do policji, prowadzi śledztwo w tej sprawie. Nie spotykają się z Julią. Ewa po postrzale wyjechała z Ninką do siostry w Szwecji. Miller jest sam, ale walczy o rodzinę. Julia nie chce mu w tym przeszkadzać. Oboje uciekają od tego, co ich łączy. Czy skutecznie?

Oglądaj serial "Tajemnica zawodowa" w player.pl >>>

Życie Julii wywraca się do góry nogami, gdy po trzech miesiącach Kinga odzyskuje przytomność. Miller dostaje informację o niezapłaconym mandacie Górskiej - zdjęcie z fotoradaru świadczy o tym, że ktoś jednak z nią był tamtej feralnej nocy, w samochodzie… Kto? To nie było samobójstwo? Czy ktoś ją zostawił na miejscu wypadku, zimą, na pewną śmierć?

Tajemnica zawodowa 2 - odcinek 1.

Tajemnica zawodowa: Podsumowanie 1. sezonu serialu
Tajemnica zawodowa: Podsumowanie 1. sezonu serialuTVN
wideo 2/4

Do sprawy wkracza uparta i niekonwencjonalna prokurator Gabriela Wolska (Katarzyna Herman). Lepiej, żeby Miller się odsunął ze względu na znajomość z rodziną Żurawskich. On jednak chce trzymać rękę na pulsie. Instynkt podpowiada mu, że Julia może mieć kłopoty…

Ale Julia w szpitalu u Kingi spotyka Tymona, który zachowuje się podejrzanie, jest pod wpływem narkotyków. Andrzej przypomina sobie, że zastał go szperającego w mieszkaniu Kingi… Czy to on był tamtej nocy w samochodzie z Kingą? Tymon zostaje aresztowany. Prokuratorka Gabriela chce postawić mu zarzuty. Tymon prosi Julię o pomoc. Ona próbuje wydobyć z Tymona alibi. Ten milczy. Nie powie, gdzie był tamtej nocy… Czego tak bardzo się boi?

Policja znajduje telefon Kingi, gdzie w poczcie głosowej jest nagrana wiadomość od Julii… Miller i prokurator Gabriela odkrywają, że Julia miała spotkać się z Kingą w noc wypadku. Dla prokuratorki to dowód, że Julia jest podejrzana.

Źródło zdjęcia głównego: TVN