Aktualności

Szadź 3: Wrońska przesłuchuję Mirę!

Aktualności

Ewelina bierze na siebie przesłuchanie policjantki ze Srebrnej Góry! Suzin ma nadzieję, że Wrońskiej będzie łatwiej dotrzeć do podejrzanej!

Szadź 3, odcinek 6.

Mira zostaje zatrzymana w związku z tuszowania wyczynów swojego syna Maćka. Policjantka podjęła taktykę, w której twierdzi, że przez wypadek samochodowy nic nie pamięta, a celowanie do Mrówca tłumaczy wtargnięciem na jej posesję. Jak zakończy się ta sprawa?

O czym jest 3. sezon Szadzi?

Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Oglądaj tylko w player.pl

Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina (Magdalena Popławska). Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik)

Pozostałe wiadomości