Aktualności

Szadź 3 PRZED EMISJĄ W PLAYER.PL: Polkowska kontynuuje prywatne śledztwo!

Aktualności

Autor:
Paweł
Kopała
Polkowska kontynuuje prywatne śledztwo!

Piotr umiejętnie zaciera za sobą ślady, lecz Agnieszka nie daje za wygraną! Znajduje kolejne poszlaki, które umacniają ją w stwierdzeniu, że Wolnicki żyje.

Szadź 3, odcinek 4.

Agnieszka trafia na trop Wolnickiego. Była policjantka próbuje wyciągnąć informacje od nastolatka, którego o pomoc w podrzuceniu poszlak poprosił Piotr. Polkowska jest już praktycznie pewna, że morderca nie zginął i ma się dobrze... Czy uda jej się schwytać religioznawcę?

Szadź 3, odcinek 4.

O czym jest 3. sezon Szadzi?

Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Oglądaj tylko w player.pl

Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina (Magdalena Popławska). Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik)

Szadź 3 - odcinek 3

Szadź 3: Komendant wzywa do siebie Mrówca
Szadź 3: Komendant wzywa do siebie Mrówca
wideo 2/6

Autor:Paweł Kopała

Pozostałe wiadomości