Aktualności

Szadź 3 PRZED EMISJĄ W PLAYER.PL: Policja sprawdza dom Miry! Co tam znajdą?

Aktualności

Już jutro 6. odcinek 3. sezonu Szadzi! Zobaczcie przedpremierowy fragment odcinka!

Szadź 3, odcinek 6.

Odkąd w Srebrnej Górze pojawił się Wolnicki, życie mieszkańców zamieniło się w piekło. Pierwsze zabójstwa pociągnęły za sobą kolejne. Oprócz Piotra, równie groźny okazuje się również Maciek, syn lokalnej policjantki. Jaka przyszłość czeka to małe miasteczko? Czy uda się zatrzymać falę zła? 

Szadź 3, odcinek 5.

Szadź 3: Mrówiec postawił się komendantowi!
Szadź 3: Mrówiec postawił się komendantowi!
wideo 2/9

O czym jest 3. sezon Szadzi?

Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Oglądaj tylko w player.pl

Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina (Magdalena Popławska). Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik)

Pozostałe wiadomości