Aktualności

Szadź 3: Mira informuje Wolnickiego o śmierci młodej dziewczyny!

Aktualności

Autor:
Paweł
Kopała
Mira informuje Wolnickiego o śmierci młodej dziewczyny!

 W okolicach Srebrnej Góry zamordowano młodą dziewczynę. Mira, lokalna policjantka chce porozmawiać na ten temat z księdzem i Piotrem!

Szadź 3, odcinek 4.

W okolicach Srebrnej Góry zostały znalezione zwłoki młodej dziewczyny. Sprawę prowadzi komenda z Kłodzka, a pomaga im Mira, policjanta ze Srebrnej Góry! Pierwszymi osobami, które chciała przesłuchać byli ksiądz oraz organista, czyli Wolnicki. Czy Mirze uda się rozwikłać tajemniczą śmierć nastolatki?

Szadź 3, odcinek 4.

O czym jest 3. sezon Szadzi?

Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Oglądaj tylko w player.pl

Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina (Magdalena Popławska). Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik)

Autor:Paweł Kopała

Pozostałe wiadomości