Skazana

Skazana 2: "Mamy fajną ekipę!"

Skazana

Reporter:
Małgorzata Czop
Źródło:
tvn.pl
Skazana 2: "Mamy fajną ekipę!"

Atmosfera na planie ma wpływ na pracę. Musimy przyznać, że ekipa tworząca serial "Skazana" czuje się w swoim towarzystwie świetnie, a ta pozytywna energia przekłada się na ekran. Zobaczcie, co aktorzy i reżyser mówią o współpracy ze sobą.

Serial "Skazana" jest tworzony przez profesjonalistów w swoich dziedzinach. Ekipie udało się wykreować wciągający świat, w którym główny prom wiodą silne kobiece bohaterki. Na spotkaniu prasowym porozmawialiśmy z twórcami o ich doświadczeniach pracy na planie i aktorskich spotkaniach.

My się po prostu bardzo dobrze ze sobą czujemy. Mamy fajną ekipę: Tomek Blachnicki (producent), Bartek Konopka, nasz kochany reżyser. Jesteśmy takim fajnym teamem. (...) Lubimy ze sobą być i żartować.

Bardzo lubię pracować z Adamem Woronowiczem. Co prawda mam problem, bo Adam mnie niesamowicie śmieszy. (...) Jest niezwykle zabawny, dowcipny i optymistyczny.

Atmosfera na planie jest wspaniała. Wspaniale pracuje się z Bartkiem Konopką. Zawsze czułam się tam bezpiecznie. Nigdy nie miałam poczucia presji.

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Oglądaj serial Skazana w player.pl

Skazana 2: Byliśmy na spotkaniu z aktorami. Zobaczcie relację!
Skazana 2: Byliśmy na spotkaniu z aktorami. Zobaczcie relację!

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości