Skazana

Czy są serialowymi maniaczkami? Aleksandra Adamska i Marta Malikowska w #PRAWDACZYFAŁSZ

Skazana

Czy są serialowymi maniaczkami? Aleksandra Adamska i Marta Malikowska w #PRAWDACZYFAŁSZ

Aleksandra Adamska i Marta Malikowska były gośćmi Mastercard OFF Camera. Podpytałyśmy je o pracę oraz seriale. Zobaczcie, jak odpowiedziały na pytania.

Player SerialCon - wyjątkowe spotkania z twórcami

Festiwalowi Mastercard OFF CAMERA towarzyszy Player SerialCon. Co roku perspektywa fanowska łączy się z akademicką i branżową. Na wielbicieli telewizyjnych hitów czekają interesujące prelekcje, dyskusje panelowe i warsztaty przygotowane przez krytyków, dziennikarzy, naukowców, blogerów, podcasterów i youtuberów. W tym roku patronem tytularnym SerialConu jest player.pl, jeden z najprężniej rozwijających się serwisów VOD w Polsce.

Festiwal Mastercard OFF CAMERA

O pracy nad serialami opowiedzą zarówno twórcy stojący przed kamerą – aktorzy – jak i ci sterujący serialowym światem zza niej: scenarzyści, reżyserzy i producenci. A już po zmroku i po zakończeniu części dziennej w festiwalowych kinach będzie można obejrzeć zarówno kultowe, jak i premierowe seriale, którym towarzyszyć będą spotkania z twórcami. Jak co roku nie zabraknie również specjalistycznych warsztatów prowadzonych przez ekspertów.

Przewodnim motywem tegorocznych dyskusji będą polskie seriale – ich obecny rozkwit, różnorodność, kierunki w jakich idą twórcy, wymyślając i produkując kolejne sezony. Zaproszeni goście i twórcy zapytają, jaką szansę mają polskie seriale za granicą i podyskutują, w jaki sposób na polskim rynku serialowym rozwija się sektor premium. Organizatorzy polecą widzom, które hity 2021 warto nadrobić oraz jakie mocne premiery przed nami.

Zobacz także:

Aleksandra Adamska i Marta Malikowska w #PRAWDACZYFAŁSZ
Aleksandra Adamska i Marta Malikowska w #PRAWDACZYFAŁSZ
Pozostałe wiadomości