Aktualności

Skazana: "Sytuacja dla Alicji w więzieniu się komplikuje"

Aktualności

Autor:
Małgorzata
Czop
Reporter:
Małgorzata Czop
Źródło:
tvn.pl
Skazana: "Sytuacja dla Alicji w więzieniu się komplikuje"

Sędzia Alicja Mazur robiła wszystko, żeby wyrwać się z piekła. Po konfrontacji z Pawłem Witkowskim wraca do więzienia. Zapytaliśmy Agatę Kuleszę, co wydarzy się w 2. sezonie.

1. sezon serialu "Skazana" zakończył się wielkim zaskoczeniem, kiedy Hania pociągnęła za spust pistoletu, raniąc Pawła Witkowskiego. Nie wiemy, jakie będą konsekwencje jej czynu i czy jej ojczym przeżyje. Jedno jest pewne - Alicja Mazur wróci za kratki i będzie musiała stawić czoła nieco nowej rzeczywistości. Odwiedziliśmy ekipę na planie i podpytaliśmy Agatę Kuleszę o losy jej bohaterki w drugiej odsłonie serialu.

Mogę chyba tylko tyle powiedzieć, że w drugim sezonie Alicja Mazur, moja bohaterka, będzie w więzieniu. Będzie chciała w nim zostać, z tego powodu że musi w nim chronić kogoś, kto jest bardzo bliski jej sercu. Sytuacja w więzieniu dla Alicji się komplikuje.

Komplikacje w życiu Alicji Mazur będą wynikały nie tylko z jej prywatnych zawirowań. Na horyzoncie pojawi się nowy dyrektor więzienia. Hepner, grany przez Adama Woronowicza, przyniesie porcję kłopotów i zawirowań.

Skazana 2: Alicja Mazur wpadnie w kłopoty z Hepnerem
Skazana 2: Alicja Mazur wpadnie w kłopoty z Hepnerem
Skazana 2: Czy scenariusz jeszcze zaskakuje Agatę Kuleszę?
Skazana 2: Czy scenariusz jeszcze zaskakuje Agatę Kuleszę?

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Zobacz zwiastun Skazana 2
Zobacz zwiastun Skazana 2

Autor:Małgorzata Czop

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości