Aktualności

Skazana: Będą zaręczyny. Czy Pati wyjdzie za mąż?

Aktualności

Reporter:
Małgorzata Czop
Źródło:
tvn.pl
Skazana: Będą zaręczyny. Czy Pati wyjdzie za mąż?

Aleksandra Adamska była gościem na prezentacji jesiennej ramówki TVN Warner Bros. Discovery. Aktorka opowiedział nam, co czeka Pati w 2. sezonie serialu "Skazana".

Już 15 listopada serial "Skazana" powraca do player.pl z 2. sezonem. Wszyscy z niecierpliwością spoglądają w przyszłość, zastanawiając się, co tym razem wydarzy się za kratkami. Aleksandra Adamska odpowiedziała nam na pytanie, zdradzając nieco informacji dotyczących Pati. Fani serialu w końcu poznają Krystiana, który jest miłością życia Pati. Dojdzie do zaręczyn. Czy zobaczymy też ślub?

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Aleksandra Adamska i jej pierwsze wspomnienie związane z TVN
Aleksandra Adamska i jej pierwsze wspomnienie związane z TVN

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości