Papiery na szczęście

Papiery na szczęście: Sandra wyjawia Henrykowi sekret Matiego!

Papiery na szczęście

Papiery na szczęście: Sandra wyjawia Henrykowi sekret Matiego!

Sandra spotyka Henryka i w złości mówi mu, że jego zaginiony wnuk przez całe lata panoszył mu się tuż przed nosem, a on nie miał o niczym pojęcia. Henryk odkrywa, że chodzi o Mateusza i jest wściekły na całą rodzinę. Uważa, że Alicja jest skrajnie naiwna, tak po prostu wierząc w dobre intencje chłopaka.

Papiery na szczęście

„Papiery na szczęście” to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne. W rolach głównych zobaczymy Adriannę Kalską, Jakuba Sasaka oraz Mateusza Kmiecika.

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że kobieta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście i pomimo przeciwności losu uda jej się spotkać prawdziwą miłość?

Oglądaj od poniedziałku do czwartku o 19:30 w Siódemce!

Obserwuj profil serialu na instagramie!

Znajdź nas na Facebooku!

Pozostałe wiadomości