Papiery na szczęście

Papiery na szczęście: Poznaj historię Marty i Adama!

Papiery na szczęście

Papiery na szczęście: Poznaj historię Marty i Adama!

Dobiegł końca pierwszy sezonu serialu "Papiery na szczęście". Adam i Marta przeszli długą drogę do szczęścia! Zobaczmy najlepsze momenty ich relacji.

Papiery na szczęście

„Papiery na szczęście” to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne. W rolach głównych zobaczymy Adriannę Kalską, Jakuba Sasaka oraz Mateusza Kmiecika.

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że kobieta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście i pomimo przeciwności losu uda jej się spotkać prawdziwą miłość?

Oglądaj 1. sezon w player.pl!

Obserwuj profil serialu na instagramie!

Znajdź nas na Facebooku!

Pozostałe wiadomości