Papiery na szczęście

Papiery na szczęście PRZED EMISJĄ W TV: Beatka dowiaduje się o kredycie zaciągniętym na jej dane!

Papiery na szczęście

Papiery na szczęście PRZED EMISJĄ W TV: Beatka dowiaduje się o kredycie zaciągniętym na jej dane!

Beatka dowiaduje się, że ktoś zaciągnął kredy na jej dane! Staszek grozi, że odnajdzie i ukara tego, kto to zrobił. Sandra szantażuje Mateusza żądając od niego pieniędzy na spłatę kredytu, który wyłudziła jakiś czas temu przy pomocy dowodu osobistego Beatki.

Papiery na szczęście

„Papiery na szczęście” to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne. W rolach głównych zobaczymy Adriannę Kalską, Jakuba Sasaka oraz Mateusza Kmiecika.

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że kobieta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście i pomimo przeciwności losu uda jej się spotkać prawdziwą miłość?

Oglądaj od poniedziałku do czwartku o 19:30 w Siódemce!

Obserwuj profil serialu na instagramie!

Znajdź nas na Facebooku!

Pozostałe wiadomości