Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Michał ofiarą oszusta?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Michał już wie, że Starski to oszust?

Mamy dla Was fragment dzisiejszego odcinka przed emisją w telewizji! Czy Michał poradzi sobie z oszustem?

Iga ratuje kolejne porwane dziecko, a Michał już wie, że Starski to oszust!

Przybysz jedzie do kolejnego porwania w galerii handlowej! Natychmiast obstawia wyjścia z budynku i zarządza poszukiwania dziecka. Iga znajduje małą dziewczynkę ukrytą w toaletach sklepu. Robert ma ryzykowny pomysł – czy dziecko rozpozna porywaczkę?! Tymczasem Michał dowiaduje się od Igora, że ogromny kapitał firmy Starskiego to fikcja – w rzeczywistości konta biznesmena są puste!

Nie możecie się doczekać 20.15? Zobaczcie odcinek już teraz w Player.pl!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zagłosuj na serial "Na Wspólnej" w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia"!

Pomimo 20-tki na karku „Na Wspólnej” ma się lepiej niż kiedykolwiek! A nadchodzący sezon jest tego najlepszym dowodem. Twórcy jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce zadbali o to, żeby nieustannie zaskakiwać widzów przed ekranami. Poruszające historie, oczekiwane powroty i nowi bohaterowie. To wszystko i jeszcze więcej wiosną w „Na Wspólnej”! Sprawdź kto dołączył do obsady serialu!

Zobacz też:

Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji!
Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji! Czy Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) przestanie pić? Jak potoczą się losy bohaterów ulicy Na Wspólnej? Dowiecie się oglądając zwiastun najnowszych odcinków. Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN! Źródło: x news
20 lat Na Wspólnej! Relacja z jubileuszowej sesji
20 lat Na Wspólnej! Relacja z jubileuszowej sesji Serial "Na Wspólnej" 27 stycznia będzie obchodził dwudzieste urodziny! Z tej okazji zorganizowana wyjątkową, pamiątkową sesję zdjęciową z udziałem aktorów. Jesteście ciekawi, co tam się działo? Sprawdźcie, kto musiał się wspinać na drabinę a kogo wyjątkowo poruszył ten dzień. Zobaczcie materiał wideo. Przypominamy, serial "Na Wspólnej" jest emitowany codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Prapremiery możecie oglądać w Player.pl!
W nowych odcinkach Na Wspólnej!
W nowych odcinkach Na Wspólnej! Mamy dla Was zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej! Czy Gucio przeżyje? Jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów serialu? Obejrzyjcie zwiastun najnowszych odcinków serialu! Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości