Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Awantura o kochankę!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Awantura o kochankę!

Zobaczcie zaskakujący fragment przed premierą w telewizji! Czy Justyna - żona Zakościelnego wyrzuci męża z domu? Zobaczcie materiał wideo.

Magda oszukuje Zakościelnego, a Czerski… ukrywa swój romans z Anetą!

Kadr z odcinka 3629 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3629 Kadr z odcinka 3629 serialu TVN Na Wspólnej. Źródło: x-news

Zakościelny budzi się z koszmaru przy kochance. Wyznaje, że śniła mu się żona, czuje, że Justyna wie o ich romansie i mści się wysyłając anonimy do jego klienta. Magda udaje, że współczuje kochankowi… Tymczasem Darek wychodząc z biura spotyka Anetę która mówi mu, że ma sprawę do Czerskiego. Kiedy Żbik znika, Mariusz… zaczyna ją całować!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze wydarzy się dziś w "Na Wspólnej"?

Maria nie odpuszcza – prosi policję o pomoc w sprawie przyjaciółki!

Maria decyduje się zgłosić swoje podejrzenia policji. Dzielnicowy poważnie traktuje jej obawy i idzie sprawdzić sytuację pani Bożeny. Sąsiad wpuszcza go do mieszkania schorowanej, śpiącej kobiety. Mężczyzna ma dokument, który zaświadcza, że zobowiązał się do dozgonnej opieki nad Bożeną w zamian za… jej mieszkanie! Marii nie daje to spokoju – ze swoich trosk zwierza się Kopciowej. Ta ma plan!

Dramatyczny zwrot – Majkę kiłą zaraził… Kuba?!

Kadr z odcinka 3629 serialu Na Wspólnej TVN.
Na Wspólnej - 3629 Kadr z odcinka 3629 serialu Na Wspólnej TVN. Źródło: x-news

Majka odbiera wyniki badań - dziewczyna ma kiłę! W tym czasie Kuba prosi Dexa o poradę – ma jakąś wstydliwą przypadłość… Majka zamierza wyznać Brzozowskiemu prawdę o zdradzie z Dexem, ale gdy zaczyna mówić mu o chorobie wenerycznej… Kuba ją przeprasza! Jest przekonany, że to on ją zaraził – w Berlinie całował się z dziewczyną!

Emisja najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej" już dziś o 20.15 w TVN. Jeśli nie możecie doczekać się wieczoru, zobaczcie go już teraz w Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości