Mój agent: Agenci w teleturnieju. Kto najlepiej zna gwiazdy AAK?

Źródło:
tvn.pl

Aktorzy, którzy wcielają się w naszych agentów i asystentów wzięli udział w teleturnieju ze znajomości gwiazd, które znalazły się w Agencji Aktorskiej Krantz. Kto zna najlepiej aktorów, którzy pojawiają się w serialu "Mój agent"? Zobaczcie!

To była niesamowita rozgrywka! Paulina Walendziak, Aleksandra Pisula, Maciej Maciejewski i Dawid Ściupidro wzięli udział w teleturnieju. Sylwia Achu sprawnie poprowadziła tę rywalizację, sprawdzając, kto najlepiej radzi sobie z rozpoznawaniem nazwisk gwiazd występujących w serialu "Mój agent", po krótkiej podpowiedzi.

Mój agent: Agenci w teleturnieju. Kto najlepiej zna gwiazdy AAK? cz. II
Mój agent: Agenci w teleturnieju. Kto najlepiej zna gwiazdy AAK? cz. II

Mój agent - o czym jest serial?

Bohaterami serialu są pracownicy prestiżowej warszawskiej agencji AAK. Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) mają pod swoją opieką największe gwiazdy filmu, teatru, telewizji. Dla swoich klientów są gotowi na każde poświęcenie. Negocjują kontrakty, rozwiązują konflikty, potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Ich praca bywa niezwykle wymagająca. Jak powszechnie wiadomo agent gwiazdy nie ma łatwego życia.

Los Agencji Aktorskiej Krantz staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw (Krzysztof Jasiński). Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami czwórka agentów będzie musiała walczyć o przetrwanie jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota (Paulina Walendziak) - dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawi, że rozpocznie pracę w agencji, u boku ojca i… wbrew jego woli. Czy rzeczywistość okaże się zgodna z jej wyobrażeniami o kulisach show-biznesu?

Serial „Mój agent” oparty jest na francuskiej produkcji „Dix pour cent”, która we Francji okazała się ogromnym sukcesem. Prawa do adaptacji zostały do tej pory sprzedane do Polski, Korei Południowej, Indonezji, na Bliski Wschód, Filipiny, do Malezji, Turcji i Włoch. Premierę miała w kwietniu również brytyjska wersja.

Mój agent - twórcy

Producentką TVN Warner Bros. Discovery jest Dorota Chamczyk, producentem Lizart Film  Mikołaj Lizut. Reżyseruje Julia Kolberger, autorem zdjęć jest Jakub Giza, autorem tłumaczenia i adaptacji scenariusza Karol Klementewicz we współpracy redakcyjnej z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk, nadzorującą prace literackie. Za scenografię odpowiada Anna Sitkowska, za kostiumy Krzysztof Łoszewski, za charakteryzację Monika Jan. Kierownikiem produkcji jest Michał “Ryba” Lipski.

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości