Aktualności

"Herkules" rujnuje śledztwo!

Aktualności

Widzowie TVN z zainteresowaniem śledzą losy Herkulesa Nowaka i policjantki Sylwii Mazur. W trzecim odcinku główny bohater niespodziewanie pojawi się na sali sądowej i nonszalancko podważy przebieg śledztwa prowadzonego przez Sylwię oraz jej szefa. Jak skończy się ta historia?

PREMIERA 3 ODCINKA: 19 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK, GODZ: 21.35

Herkules próbuje skontaktować się z Sylwią. Nie może pogodzić się z tym, że policjantka nie chce już korzystać z jego pomocy. Czuje się wykorzystany i odrzucony. Dowiaduje się, że Sylwia i Wojda biorą udział w procesie, który jest ukoronowaniem ich wspólnego śledztwa. Wydaje się, że skazanie oskarżonego o zabójstwo prostytutki młodego człowieka jest tylko formalnością.

Herkules jak zwykle nieproszony, zabiera głos w sądzie. Kwestionuje szereg dowodów i zostaje wyrzucony z sali. Zwraca jednak uwagę ojca oskarżonego, który postanawia zwrócić się do niego o pomoc. Główny bohater rozpoczyna prywatne śledztwo. Odwiedza agencję towarzyską, gdzie poznaje prostytutkę Asię (Aleksandra Pisula). To dzięki niej zdobywa nowe i istotne dla śledztwa informacje.

Herkules

Wojda jest pod wrażeniem pracy Herkulesa Nowaka i proponuje mu współpracę z wydziałem śledczym w roli konsultanta policyjnego. Herkules z triumfalnym uśmiechem mówi, że jeszcze się zastanowi… Tymczasem do domu wraca ze szpitala babcia Herkulesa – profesor Marianna Nowak, światowej sławy fizyczka i astronomka.

Pozostałe wiadomości