19+

19+ PRZED EMISJĄ W TV: Lena i Mela znowu się przyjaźnią!

19+

19+ PRZED EMISJĄ W TV: Lena i Mela znowu się przyjaźnią!

Lena ma się coraz lepiej, zdrowieje, za kilka dni będzie mogła wyjść z domu. Jest bardzo wdzięczna Monice za to, że się nią opiekowała. Mela odwiedza przyjaciółkę, ma dość milczenia.

19plus

Najważniejszym wydarzeniem nadchodzącego sezonu będzie miłosna historia Meli i Kacpra. Kacper oświadczył się swojej dziewczynie, nie mając wątpliwości, że to właśnie z nią chciałby spędzić resztę życia. Nie ma natomiast pojęcia, że Mela takie wątpliwości ma. Odkąd poznała Przemka czuje, że zakochała się w nim i ukrywa swoje zauroczenie przed Kacprem. Wkrótce chłopak pozna prawdę i będzie to dla niego prawdziwy cios… Czy parze uda się uratować związek? Okazją do zapomnienia o życiowych kłopotach będzie wspólny, spontaniczny wyjazd ekipy na biwak.

19+

W mieszkaniu na Dietla za sprawą Dominiki nastąpi spore zamieszanie. Dziewczyna zaszantażuje Melę, a swoim zachowaniem zniechęci do siebie pozostałych współlokatorów. Nie będzie jednak zamierzała się wyprowadzić, dlatego też przyjaciele z Dietla przeniosą się do domu ekipy. Domi zostanie sama z Marcelem… Wkrótce jednak do mieszkania wprowadzą się nowi bohaterowie: Łukasz, Marcin i Milena, a wraz z nimi w serialu pojawiają się nowe historie i zwroty akcji. Między Iwoną i Melą, ku zaskoczeniu wszystkich, nawiąże się prawdziwa przyjaźń. Iwona, która zna historię Meli i Przemka od początku, będzie miała przeczucie, że musi być przy przyjaciółce w najtrudniejszych momentach. Zatroszczy się o Melę. Trudno jej przyjdzie pogodzić się z tym, że ich wspólna przygoda w teatrze dobiegnie końca. Para narzeczonych, Kaja i Frodo, przeżyją kolejne perypetie w związku. Pierwszym wydarzeniem, które zachwieje ich miłością, będzie spotkanie po latach Kai z popularnymi infuencerami – Patrycją Przybylska i Damianem Leonarskim. Kaja zachwyci się ich stylem życia i dojdzie do wniosku, że Frodo do niej nie pasuje… Tym bardziej, że Damian zabierze Kaję na sesję zdjęciową z udziałem uczestników Top Model – Gracją Kalibabką i Dominikiem Bereżańskim. Kaja stanie na wybiegu i zamarzy o byciu modelką. Drugim kryzysowym momentem będzie chwila, kiedy Frodo przyłapie Kaję na kłamstwie w sprawie rzekomego wyjazdu do Warszawy.

19+

W małżeństwie Lucy i Arka nastąpi trudny i pracowity czas. Lucy wciąż jest zatrudniona u Aleksa, a dodatkowo pracuje w kancelarii mecenasa Pawlaka. Oznacza to, że Arek zajmuje się domem i dziećmi, co wprawdzie przynosi zabawne sytuacje; z czasem jednak Arek poczuje się przytłoczony, choć będzie starał się przyjmować w domu pozę superbohatera. Mimo to zatęskni za prowadzeniem pubu… W wątku kolejnego serialowego małżeństwa, Kasi i Witka, również nastąpią spore zmiany, które wywoła pojawienie się w Krakowie byłej żony Witka, Beaty. Wkrótce sytuacja jeszcze bardziej się skomplikuje, ponieważ do życia Kasi powróci jej pierwsza miłość – Łukasz…

Nowe odcinki od poniedziałku do piątku o 19:00 w TVN7!

Pozostałe wiadomości