Żony Miami

Żony Miami: Najlepsze momenty 1. sezonu Żon Miami. "Gdzie jest mój czerwony carpet?"

Żony Miami

Żony Miami: Najlepsze smaczki 1. sezonu Żon Miami. "Gdzie jest mój czerwony carpet?"

Żony Miami: Żony Miami nie narzekają na nudę

Przez 12. odcinków śledziliśmy życie najbogatszych Polek w Miami. Towarzyszyliśmy im w domu, w pracy, na zakupach, podczas imprez. Przekonaliśmy się, że Miami to miejsce, w którym na pewno nie można narzekać na nudę. Aneta wprowadziła nas w świat szampańskiej zabawy i to dosłownie. Dzięki Sylwii mogliśmy podejrzeć, jak wygląda projektowanie własnego samochodu czy samolotu. Ewa okazała się kobietą, która całą swoją energię poświęca rodzinie. Dbanie o ognisko domowe to jej priorytet. Jeśli chcecie dostać w Miami chleb na zakwasie to swoje kroki kierujcie do Ewy. Karolina pokazała nam, jak żyć zdrowo i rozwijać swój biznes. Eli towarzyszyliśmy podczas poszukiwań męża, niestety, bezskutecznych.

Żony Miami EXTRA: "Ja nigdy nie widzę tego, że ludzie się na mnie patrzą"
Żony Miami EXTRA: "Ja nigdy nie widzę tego, że ludzie się na mnie patrzą"

Żony Miami w Playerze i TVN7!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN 7!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Zaproszą do swojego świata, dzięki czemu fani przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne, uczucia, problemy i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoje rodziny, partnerów i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze w życiu i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?

Zobacz też:

Żony Miami: Sylwia projektuje private jeta. Wnętrze kosztuje 2 miliony dolarów!
Żony Miami: Sylwia projektuje private jeta. Wnętrze kosztuje 2 miliony dolarów!
Pozostałe wiadomości