Żony Miami

Żony Miami: Rodrigo ubił największy interes w życiu! Oferta opiewa na 60 mln dolarów

Żony Miami

Żony Miami: Rodrigo ubił największy interes w życiu! Oferta jest warta 60 mln dolarów

Żony Miami: Rodrigo świętuje urodziny

Helena i Rodrigo rozpoczynają wielkie świętowanie urodzin Rodrigo! Helenicie nie było łatwo znaleźć odpowiedniego miejsca do celebrowania tego dnia. "Po dziesięciu latach nie wiedziałam już co wymyślić" - zdradziła. Rodrigo jest wielki fanem wody, więc dzień na katamaranie wydal się idealnym pomysłem. Tego dnia miało miejsce również inne wyjątkowe wydarzenie. Rodrigo ubił największy interes w swojej karierze.

"Przyjechałem tu jako imigrant, prawie bez grosza. I zbudowałem swoją karierę uczciwie. Tak naprawdę przez 30 lat pracowałem, żeby dostać tę ofertę od Mohameda" - wyznał Rodrigo.

Żony Miami: "W wieku 58 lat mam wszystko, czego potrzebowałem"
Żony Miami: "W wieku 58 lat mam wszystko, czego potrzebowałem"
Żony Miami: Helenita próbuje nowych rzeczy. "Ja się skreśliłam z listy umierających"
Żony Miami: Helenita próbuje nowych rzeczy. "Ja się skreśliłam z listy umierających"

Żony Miami w Playerze

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN 7!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Zaproszą do swojego świata, dzięki czemu fani przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne, uczucia, problemy i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoje rodziny, partnerów i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze w życiu i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?

Zobacz też:

Żony Miami: Sylwia projektuje private jeta. Wnętrze kosztuje 2 miliony dolarów!
Żony Miami: Sylwia projektuje private jeta. Wnętrze kosztuje 2 miliony dolarów!
Pozostałe wiadomości