Żony Miami

Żony Miami: Atena ma talent do tańca? Karolina postanowiła to sprawdzić

Żony Miami

Żony Miami: Karolina zauważyła, że jej córka ma ogromny talent do tańca

Żony Miami: Atena uczy się tańca

Karolina dba o rozwój i zdrowie córki. Już w pierwszym odcinku programu mogliśmy zobaczyć, jak ważna dla Żony Miami jest dieta jej rodziny. Ekologiczne produkty, zdrowe przekąski to podstawa jadłospisu. Karolina stara się, żeby Atena miała wiele pasji. O ile tenis, na który uczęszcza interesuje ją średnio, tak taniec okazał się idealną aktywnością.

Żony Miami w Playerze!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu.

Zobacz też:

Żony Miami EXTRA: Aneta o dzieciach: "Nigdy nie chciałam ich mieć"
Żony Miami EXTRA: Aneta o dzieciach: "Nigdy nie chciałam ich mieć"
Pozostałe wiadomości