Żony Miami

Żony Miami: Karolina świętuje 40. urodziny. Na imprezie było nerwowo!

Żony Miami

Żony Miami: Karolina świętuje 40. urodziny. Na imprezie było nerwowo!

Ktoś schował świeczki na imprezie Karoliny! Czy będzie klapa?!

Żony Miami: 40. urodziny Karoliny

Karolina wkracza w ostateczny etap przygotowań do swojego przyjęcia urodzinowego. Zaczyna być naprawdę bardzo stresująco. Czy wieczorne przyjęcie będzie perfekcyjne? Czy jednak coś zdoła je zakłócić?

Zobacz też:

Żony Miami: Karolina zauważyła, że jej córka ma ogromny talent do tańca
Żony Miami: Karolina zauważyła, że jej córka ma ogromny talent do tańca

Żony Miami w Playerze i TVN7!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN 7!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Zaproszą do swojego świata, dzięki czemu fani przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne, uczucia, problemy i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoje rodziny, partnerów i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze w życiu i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?

Zobacz też:

Żony Miami: Aneta wstała przed 7! Wszystko dla Nowego Jorku
Żony Miami: Aneta wstała przed 7! Wszystko dla Nowego Jorku
Pozostałe wiadomości