Żony Miami

Żony Miami: Ewa i Mike obchodzą 22. rocznicę ślubu. Mało brakowało, a ślubu w ogóle by nie było

Żony Miami

Żony Miami: Ewa i Mike obchodzą 22. rocznicę ślubu

Żony Miami: Ewa i Mike obchodzą rocznicę ślubu

Ewa i Mike od 22. lat tworzą zgodne małżeństwo. Historia ich relacji mogła mieć zupełnie inny finał, gdyby Mike nie był tak zdeterminowany. Mąż Ewy przyznał, że zakochał się od razu, mimo, że wybranka słabo mówiła po angielsku. Między obojgiem od razy zaiskrzyło. Związek się rozwijał, ale Ewie kończyła się wiza i musiała wracać do Polski. To była dla Mike'a ostatnia szansa, żeby poprosić ją o rękę.

Żony Miami w Playerze!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu.

Zobacz też:

Żony Miami: Ela jest zdeterminowana, żeby znaleźć męża. "Znaleźć takiego idealnego jest trudno"
Żony Miami: Ela jest zdeterminowana, żeby znaleźć męża. "Znaleźć takiego idealnego jest trudno"
Pozostałe wiadomości