Żony Miami

Żony Miami EXTRA: Ela nie oszczędza na dbaniu o urodę. "Wszyscy potrzebują botoks"

Żony Miami

Żony Miami EXTRA: Ela nie oszczędza na dbaniu o urodę. "Wszyscy potrzebują botoks"

Żony Miami: Ela wybrała się na botoks

Ela nie ustaje w poszukiwaniach męża. Miami to miejsce, gdzie konkurencja jest naprawdę ogromna. Piękne kobiety i przystojni mężczyźni to wizytówka tego miejsca. Żona Miami stara się o siebie dbać. Szybka wizyta w klinice medycyny estetycznej i już na twarzy kilka zmarszczek mniej.

Żony Miami EXTRA: Niedziela najlepszym dniem na domówkę!
Żony Miami EXTRA: Niedziela najlepszym dniem na domówkę!

Żony Miami w Playerze!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu.

Zobacz też:

Żony Miami EXTRA: Aneta o dzieciach: "Nigdy nie chciałam ich mieć"
Żony Miami EXTRA: Aneta o dzieciach: "Nigdy nie chciałam ich mieć"
Pozostałe wiadomości