Żony Miami

Żony Miami: Ela ogląda swoje nowe mieszkanie. "Cóż za widok!"

Żony Miami

Żony Miami: Ela ogląda swoje nowe mieszkanie. "Cóż za widok!"

Wielkie zmiany w życiu Eli Pruszyńskiej. Nowe mieszkanie to dopiero początek!

Żony Miami: Ela ma nowe mieszkanie

Ela dogląda prac w swoim salonie Powder Room. Czy wszystko idzie zgodnie z planem? Po pracy, czas zająć się sprawami prywatnymi. Ela odbiera klucze do swojego nowego, dużo większego mieszkania…

Zobacz też:

Żony Miami: 13 tysięcy dolarów za parę sportowych butów? Ta cena zszokowała nawet Elę
Żony Miami: 13 tysięcy dolarów za parę sportowych butów? Ta cena zszokowała nawet Elę

ZOBACZ NASZ PROFIL NA FB!

Żony Miami w Playerze i TVN7!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN 7!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Zaproszą do swojego świata, dzięki czemu fani przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne, uczucia, problemy i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoje rodziny, partnerów i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze w życiu i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?

Zobacz też:

Żony Miami: Helenita próbuje nowych rzeczy. "Ja się skreśliłam z listy umierających"
Żony Miami: Helenita próbuje nowych rzeczy. "Ja się skreśliłam z listy umierających"
Pozostałe wiadomości