Żony Miami

Żony Miami: Ela poszukuje męża. "Znaleźć takiego idealnego jest trudno"

Żony Miami

Żony Miami: Ela jest zdeterminowana, żeby znaleźć męża. "Znaleźć takiego idealnego jest trudno"

Żony Miami: Ela poszukuje męża

Ela od jakiegoś czasu jest singielką. Chętnie znalazłaby kogoś, z kim mogłaby żyć w Miami. Podkreśla, że nie interesują jej bogaci panowie, najważniejsze, żeby miał poukładane w głowie i sercu. Imprezy to idealne miejsce, żeby poznać jakiegoś kawalera. Okazuje się jednak, że odnalezienie miłości w Miami nie jest taki proste.

Żony Miami w Playerze!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu.

Zobacz też:

Żony Miami EXTRA: Aneta o dzieciach: "Nigdy nie chciałam ich mieć"
Żony Miami EXTRA: Aneta o dzieciach: "Nigdy nie chciałam ich mieć"
Pozostałe wiadomości