Żony Miami

Żony Miami EXTRA: Imponująca kolekcja kozaków Anety. "Nie wiem ile mam, czy mam za dużo, czy za mało"

Żony Miami

Żony Miami: Imponująca kolekcja kozaków Anety. "Nie wiem ile mam, czy mam za dużo, czy za mało"

Żony Miami: Imponująca garderoba Anety

Aneta jest ogromną fanką mody. Za każdym razem jej stylizacje są kolorowe i przykuwające uwagę. Na dwudniowy wyjazd potrafi zabrać całą szafę ubrań. Nietrudno się domyślić, że zbiory w jej garderobie są naprawdę imponujące. Swego czasu Aneta kolekcjonowała torebki, teraz skupia się na ubraniach. W jej szafie można znaleźć prawdzie dzieła sztuki.

Żony Miami już w Playerze!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Zaproszą do swojego świata, dzięki czemu fani przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne, uczucia, problemy i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoje rodziny, partnerów i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze w życiu i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?

Żony Miami: Ela jest zdeterminowana, żeby znaleźć męża. "Znaleźć takiego idealnego jest trudno"
Żony Miami: Ela jest zdeterminowana, żeby znaleźć męża. "Znaleźć takiego idealnego jest trudno"

Wszystkie odcinki programu "Żony Miami" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!

Pozostałe wiadomości