Żony Miami

Żony Miami: Jak w Miami wyglądają przebierane imprezy? "Zero kostiumu, po prostu przyszła goła"

Żony Miami

Żony Miami: Ploteczki z przyjaciółkami

Miami słynie z niesamowitych imprez. Idealna pogoda, piaszczyste plaże, piękne kobiety są idealnym miejsce są wizytówką tego miejsca. Aneta większość wolnego czasu spędza na zabawie: taniec i szampan to zdecydowanie jej żywioł. Podczas spotkania z przyjaciółkami omawiany jest temat zbliżającego się Halloween. Aneta zdradza, że była kiedyś na imprezie, gdzie jedna z zaproszonych kobiet przyszła zupełnie nago. Odważnie?

Więcej dodatkowych materiałów na naszym FB!

Żony Miami już w Playerze!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN7!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Zobacz też:

Żony Miami: Helenita i Rodrigo są jedynymi rannymi ptaszkami w Miami?
Żony Miami: Helenita i Rodrigo są jedynymi rannymi ptaszkami w Miami?

Pozostałe wiadomości