Żony Miami

Żony Miami: Ja żyję tak, jakby nie było jutra"

Żony Miami

Żony Miami: Ja żyję tak, jakby nie było jutra"

Żony Miami: Aneta odwiedziła przyjaciół

Aneta i George odwiedzili jednego ze swoich przyjaciół. Na posesję wjechali piękną, tęczową limuzyną. Sir Ivan słynie z hucznych imprez. Kilkadziesiąt lat temu wybudował zamek, który robi ogromne wrażenie. "Chciałem taki dom, jakiego nikt w Hamptons nie ma". Trzeba przyznać, że jest to idealne miejsce na wystawne bankiety i przyjęcia, które przecież Aneta uwielbia.

Żony Miami: Aneta pokazuje zakamarki swojej imponującej garderoby
Żony Miami: Aneta pokazuje zakamarki swojej imponującej garderoby

Żony Miami w Playerze!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu.

Zobacz też:

Żony Miami EXTRA: Aneta o dzieciach: "Nigdy nie chciałam ich mieć"
Żony Miami EXTRA: Aneta o dzieciach: "Nigdy nie chciałam ich mieć"
Pozostałe wiadomości