Żony Miami

Żony Miami: Aneta wstała przed 7! Wszystko dla Nowego Jorku

Żony Miami

Żony Miami: Aneta wstała przed 7! Wszystko dla Nowego Jorku

Do tej pory Aneta nie przepadała za wstawaniem wcześniej niż o... 13!

Żony Miami: Aneta Glam-Kurp odwiedziła Nowy Jork

Miami to za mało! Aneta i George podbijają wschodnie wybrzeże USA. Para ma niesamowitą możliwość podziwiania Manhattanu z własnego jachtu. Takie widoki są warte miliony, i można dla nich wstać kilka godzin wcześniej niż zwykle!

Zobacz też:

Żony Miami: "Troje dzieci? Dużo roboty. Nie ma ani minuty odpoczynku"
Żony Miami: "Troje dzieci? Dużo roboty. Nie ma ani minuty odpoczynku"

Żony Miami w Playerze i TVN7!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN 7!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Zaproszą do swojego świata, dzięki czemu fani przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne, uczucia, problemy i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoje rodziny, partnerów i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze w życiu i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?

Zobacz też:

Żony Miami: Aneta szykuje się do nurkowania, ale nie wskoczy bez harpuna
Żony Miami: Aneta szykuje się do nurkowania, ale nie wskoczy bez harpuna
Pozostałe wiadomości