Żony Miami

Żony Miami EXTRA: Aneta i jej ukochany Rolls Royce na ulicach Miami

Żony Miami

Żony Miami EXTRA: Aneta i jej ukochany Rolls Royce na ulicach Miami

Przejażdżka takim autem to sama przyjemność!

Żony Miami: Aneta Glam-Kurp i jej Rolls Royce

Kolor samochodu dobrany pod kolory ulubionych marek odzieżowych i odcienie zegarka. Kabriolet, bo w Miami inaczej nie wypada. Nawet jeśli czasem trochę pada!

Aneta uwielbia swoje cacko, czyli pięknego RR, którym jeździ po Miami. Jak przyznaje, to ona jest też prywatnym szoferem ukochanego George'a, który zdecydowanie woli... jachty.

Żony Miami już w Playerze!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Zaproszą do swojego świata, dzięki czemu fani przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne, uczucia, problemy i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoje rodziny, partnerów i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze w życiu i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?

Żony Miami: Ela jest zdeterminowana, żeby znaleźć męża. "Znaleźć takiego idealnego jest trudno"
Żony Miami: Ela jest zdeterminowana, żeby znaleźć męża. "Znaleźć takiego idealnego jest trudno"

Wszystkie odcinki programu "Żony Miami" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!

Pozostałe wiadomości