Żony Miami

Odcinek 6, sezon 2

Żony Miami

Kinga Korta
Kinga Korta

Siedemnastoletni Nicolas wkracza w dorosłość. Rodrigo, choć nie jest jego ojcem, czuje się w obowiązku przygotować młodzieńca do roli mężczyzny. Po tym jak w poprzednim odcinku zafundował mu metafizyczny trening na siłowni, nadszedł czas na kolejne wyzwania. Nicolas nie tylko wybierze się na trening futbolu, ale również rozpocznie pracę jako dostarczyciel pizzy. Rozwożenie pizzy czarnym ferrari daje dodatkowe profity, których młody chłopak nawet się nie spodziewa.

Kinga i Chet bardzo poważnie myślą i pracują nad potomstwem. Podczas jednego z towarzyskich spotkań wejdą w posiadanie tajemnej wiedzy, która pozwoli im z góry zaplanować płeć dziecka. Odpowiednia pozycja i specjalne ćwiczenia to niemal gwarancja córki.

W domu Małgosi i Jurka zapowiadają się wielkie porządki. Powodem są odwiedziny mamy Małgosi. Jurek zamówił panią do polerowania aut, a Małgosia fachowca od rozmów z kwiatami.

Na duża próbę zostanie wystawiona cierpliwość Evy. Remont jednego z pokoi ciągnie się już od dawna. Nadszedł moment by Chris wykazał się w roli majsterkowicza. Tego zdania są wszyscy domownicy z wyjątkiem zainteresowanego. Chris zrobi wszystko, by uniknąć pracy.

Aktualności