Żony Miami

Odcinek 9, sezon 2

Żony Miami

Żony Hollywood
Żony Hollywood

ORYGINALNE ŻONY HOLLYWOOD!

Kinga i Chet przechodzą od planowania do działania. Liczenie dni płodnych, wyszukane pozycje, aplikacje w telefonie, dieta… Przygotowania idą pełną parą, a napięcie rośnie. Wizyta u lekarza jednak zmienia wszystko! Zgodnie z radą doktora, Kinga musi się wyluzować. Jednak bohaterka „Żon Hollywood” nie stosuje półśrodków. Zalecenie stara się zrealizować najlepiej jak potrafi. Relaksuje się do tego stopnia, że potrzebna jest interwencja specjalisty. Czy mimo przeszkód Kindze i jej mężowi uda się zrealizować cel?

Eva nieustannie chce rozwijać się jako artystka. Zastanawia się nad swoimi obrazami. Dochodzi do wniosku, że wszystkie są smutne, więc teraz ma ochotę namalować coś w bardziej optymistycznych klimatach.

W celu znalezienia inspiracji, zakłada… konto na portalu randkowym! Mamy nadzieję, że to działanie z czysty inspiracyjnych powodów. Bo co powiedziałby na to Chris???

Iwona i Reggie bez wątpienia wyróżniają się w tłumie. Gdy mieszkali z Reggiem W Chicago, czuli, że się odróżniają od pozostałych ludzi. Co nie zawsze było dobrze odbierane.

Co tu dużo mówić, byli za kolorowi na Chicago. Dopiero w Hollywood poczuli się jak w domu. Tutaj inność jest normą i nikt się im nie dziwi. Bo przecież na Hollywood Boulevard można spotkać wiele innych ciekawych i barwnych postaci, jak np. Spiderman, Superman, Jack Sparrow, czy nawet polski Transformers. Oryginalną urodę Reggie zawdzięcza swojemu pochodzeniu. W najbliższym odcinku zmierzy się ze swoją popularnością w Stanach Zjednoczonych. Podczas jednej z hinduskich imprez czeka na niego nie lada wyróżnienie. Zobaczcie jak otrzymuje nagrodę dla najseksowniejszego Hindusa roku.

Aktualności