True Love: Patrycja Siemionow

True Love: Patrycja

27 LAT

Patrycja pracuje jako pośrednik w obrocie nieruchomościami. To zajęcie jest dla niej źródłem satysfakcji, ale także stresu, dlatego ukojenia szuka w swoich pasjach. Największą z nich jest sztuka. Maluje obrazy abstrakcyjne i uczy się malarstwa realistycznego. Oprócz tego, chodzi na lekcje golfa, a w wolnych chwilach pogłębia swoją wiedzę z zakresu rozwoju duchowego – czyta książki, medytuje, chodzi na wykłady. 

True Love: Patrycja

Można z niej czytać jak z otwartej księgi – niczego nie udaje i zawsze pokazuje siebie taką, jaką rzeczywiście jest. Rozgadana, przyjazna, bezproblemowa. Bywa co prawda impulsywna, ale nigdy nie wynika to ze złej woli. Długo nad sobą pracowała i dziś nie interesuje jej zdanie osób trzecich. Zawsze kieruje się sercem i robi to, co czuje. Patrycja jest pełna skrajności – jeden weekend spędza z ukochaną babcią na działce, w kolejny tańczy do rana na techno imprezie. Lubi szaloną zabawę. Bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości i wpasowuje się w towarzystwo. 

Patrycja jest emocjonalna, ale rozważna. Nie zakochuje się łatwo, ale gdy to się dzieje, przepada z kretesem. Nie ma na koncie krótkich relacji. Była w trzech poważnych związkach, a ostatni, bardzo burzliwy, trwał 4 lata. Od roku jest singielką, a do nowych znajomości podchodzi bardzo asekuracyjnie. Nie ma problemu z flirtem, do momentu, kiedy ktoś zaczyna jej się podobać. Wtedy stresuje się i staje się wstydliwa. Jej ideał powinien być pewny siebie, wyrozumiały, lojalny, aktywny fizycznie i rodzinny. 

Pozostałe wiadomości