Totalne remonty Szelągowskiej

Totalne remonty Szelągowskiej 5: Zobacz zwiastun 1. odcinka

Totalne remonty Szelągowskiej

Zobacz zapowiedź 1. odcinka, 5. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Oglądaj 31 października o godz. 21.35 w TVN i Playerze.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 5., odcinek 1.

Bohaterką premierowego odcinka 5. serii "Totalnych remontów Szelągowskiej" jest Magda z Młynkowa. Obydwoje z mężem marzyli o dziecku, ale niestety nie było to możliwe. Po długich staraniach zdecydowali się na adopcję. Niestety partner Magdy wpadł w złe towarzystwo. Ich rodzina rozpadała się krok po kroku. Magda wraz z dzieckiem postanowiła odejść i zadbać przede wszystkim o szczęście i spokój swojej córki. We dwie mieszkają w domu po dziadkach, który niestety jest kompletną ruiną. Tylko dach i nowe okna nie wymagają remontu. Było tam też jednak coś co zachwyciło Dorotę. To stary piec kaflowy, któremu projektantka wraz z Mariką postanowiły dać drugie życie. Swoje trzy grosze dołożył też Darek “Stolarz”, który stworzył przed domem dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Magda z Młynkowa zawsze “ma serce na dłoni” i choć sama ma niewiele, zawsze podzieli z innymi potrzebującymi. Po wizycie Doroty Szelągowskiej zmieni się całe jej życie. I nie chodzi tu tylko o remont!

Nowy odcinek programu "Totalne remonty Szelągowskiej" 31 października, o godz. 21.35 w TVN.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

"Totalne remonty Szelągowskiej" sezon 5. - premiera

Na nową edycję programu zapraszamy widzów TVN i Playera. Dorota Szelągowska i jej ekipa zaskoczą widzów spektakularnymi metamorfozami domów i mieszkań. "Totalne remonty Szelągowskiej" sezon 5., premierowe odcinki w poniedziałki o godz. 21:35 w TVN od 31 października.

Totalne remonty Szelągowskiej: Nowy sezon w TVN
Totalne remonty Szelągowskiej: Nowy sezon w TVN Zobacz zapowiedź 5. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: M. Bonikowski / TVN

Pozostałe wiadomości