Totalne remonty Szelągowskiej

Totalne remonty Szelągowskiej 5: Najlepsze fragmenty 2. odcinka

Totalne remonty Szelągowskiej

Zobacz podsumowanie 2. odcinka, programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Oglądaj w TVN i player.pl.

Totalne remonty Szelągowskiej 5, odcinek 2.

Totalne remonty Szelągowskiej: Ela zachwycona nowym domem
Totalne remonty Szelągowskiej: Ela zachwycona nowym domemTVN
wideo 2/8

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 5., odcinek 2.

Bohaterką odcinka jest Ela, którą do udziału w programie "Totalne remonty Szelągowskiej" zgłosiła młodsza siostra. Ela jest najstarsza z czwórki rodzeństwa. Kiedy była dzieckiem zmarł jej tata. Cały ciężar wychowywania dzieci spadł wtedy na mamę bohaterki. Kiedy Ela miała 21 lat, niestety straciła także matkę, która zmarła na raka. Siostra Eli - Ania była wtedy od niej niewiele młodsza, ale ich dwaj bracia wciąż byli jeszcze dziećmi. Najmłodszy z nich miał 7 lat. Ela zrobiła wszystko, żeby rodzina się nie rozpadła. Stała się rodziną zastępczą dla najmłodszego, a Anię wspierała w kontynuowaniu studiów. Przejęła też opiekę nad dorastającym drugim bratem. Stworzyła im rodzinny dom, do którego do dziś chętnie wracają. Ela z dnia na dzień stała się głową rodziny i nigdy tego nie żałowała. O rodzeństwie mówi z wielką miłością. Nie czuje się bohaterką, ani osobą, która zrobiła coś nadzwyczajnego. Dla niej ta decyzja była oczywista i nigdy nie miała pretensji do losu, że właśnie w ten sposób potoczyło się jej życie. Do programu zgłosiła ją siostra, która w ten sposób chciała podziękować Eli za lata wyrzeczeń, poświęceń, miłości i zaangażowania.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Ela założyła swoją rodzinę i ma trójkę dzieci. Niestety rozstała się z ich ojcem. Dopiero później znalazła prawdziwą miłość. Dziś mieszka z partnerem i trójką dorastających dzieci we wsi pod Wałczem. Jest aktywna, uprawia wiele sportów (to w ich rodzinie prawie tradycja), pracuje, zajmuje się domem, własnymi dziećmi, ale wciąż pełni funkcję głowy rodziny. Dla rodzeństwa nadal jest ostoją i rodzinnym filarem. 

Totalne remonty Szelągowskiej: Rozmowa Doroty z Elą
Totalne remonty Szelągowskiej: Rozmowa Doroty z Elą Zobacz fragment 2. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Źródło: TVN

Dorota Szelągowska sprawiła ogromną niespodziankę Eli i jej rodzinie. Bohaterka 2. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" i jej partner wzruszyli się bardzo, kiedy zobaczyli efekty metamorfozy. Byli zachwyceni nową aranżacją pomieszczeń. Podziękowali projektantce oraz jej współpracownikom. Dorota i jej ekipa wykonali generalny remont domu Eli. Projekt był wyzwaniem pod względem realizacji. Przed remontem przestrzeń składała się z 5 pokoi, kuchni i łazienki. Jak zwykle było dużo pracy. Wszystkim zależało, aby jak najlepiej wykonać metamorfozę.

Za pomoc w realizacji niespodzianki dziękujemy MIEJSKIEMU OŚRODKOWI SPORTU I REKREACJI w Wałczu.    Dorota spotkała się z Elą w restauracji BAMBOO w Wałczu. Spotkanie z bohaterami odbyło się dzięki wsparciu NADLEŚNICTWA WAŁCZ. Serdecznie dziękujemy!

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości