Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Metamorfozy mieszkań z 5. edycji

Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Finał pełen emocji
Totalne remonty Szelągowskiej: Finał pełen emocji
wideo 2/4

Przypominamy odmienione mieszkania z piątego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Zobacz, jak Dorota Szelągowska i jej współpracownicy odnowili nieruchomości. Oglądaj odcinki w player.pl.

Dorota Szelągowska oraz jej ekipa w 5. edycji "Totalnych remontów Szelągowskiej" wykonali metamorfozy w czterech mieszkaniach. Zobacz fragmenty programu.

"Totalne remonty Szelągowskiej" – sezon 5., odcinek 3.

Bohaterką trzeciego odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" jest Agnieszka, samodzielna matka dwójki dzieci. Kobieta jest w żałobie, po trudnych doświadczeniach. Dorota Szelągowska i jej ekipa przeprowadzili generalny remont mieszkania Agnieszki. Z jednego z pokoi projektantka zrobiła przytulną sypialnię dla Agnieszki, gdzie będzie mogła odpocząć i odciąć się od całego świata. Pokój dziecięcy dla Olka i Ani urządziła w największym pomieszczeniu w mieszkaniu. Nowa kuchnia to spełnienie marzeń Agnieszki. Ekipa remontowa odnowiła także łazienkę. Agnieszka była zachwycona nowym wystrojem i aranżacją mieszkania.

Totalne remonty Szelągowskiej 5 odcinek 3

Totalne remonty Szelągowskiej: Finał pełen emocji
Totalne remonty Szelągowskiej: Finał pełen emocji
wideo 2/6

"Totalne remonty Szelągowskiej" – sezon 5., odcinek 6.

Dorota Szelągowska i jej ekipa w szóstym odcinku programu "Totalne remonty Szelągowskiej" wyremontowali mieszkanie Kacpra. Mężczyzna i jego młodsze rodzeństwo wychowywali się w patologicznej rodzinie. Kiedy chłopak miał 9 lat zamieszkał u dziadków. Pozostała trójka trafiła do domu dziecka. Po kilku latach zmarł dziadek Kacpra. Babcia ciężko chorowała. To bohater programu otaczał ją opieką do końca jej życia.

Dorota spełniła marzenie Kacpra i jego rodzeństwa o wspólnym mieszkaniu dla całej rodziny. Projektantka stworzyła przestrzeń nie tylko dla Kacpra, ale również dla jego dwóch braci i siostry. Do tej pory młodsze rodzeństwo przebywało w domu dziecka. Nie mieli możliwości, aby zamieszkać razem. Spotykali się jedynie w weekendy.

Totalne remonty Szelągowskiej 5, odcinek 6.

Totalne remonty Szelągowskiej: Kacper nie wierzył, że to jego mieszkanie
Totalne remonty Szelągowskiej: Kacper nie wierzył, że to jego mieszkanieTVN
wideo 2/6

"Totalne remonty Szelągowskiej" – sezon 5., odcinek 7.

Bohaterką siódmego odcinka "Totalne remonty Szelągowskiej" jest Gosia z Torunia. Do programu zgłosili ją przyjaciele. Uczestniczka programu jest niezwykle szczerym, dobrym i uczciwym człowiekiem. Gosia pracuje w domu dziecka. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i bez reszty poświęca się dzieciom. Dorota Szelągowska i jej współpracownicy podjęli wyzwanie remontowe w niewielkim mieszkaniu. Projektantka i jej ekipa przeprowadzili metamorfozę. Gosia była zachwycona efektami remontu. Wzruszyła się bardzo.

Totalne remonty Szelągowskiej 5, odcinek 7.

Totalne remonty Szelągowskiej: Gosia zachwyciła się nowym mieszkaniem
Totalne remonty Szelągowskiej: Gosia zachwyciła się nowym mieszkaniemTVN
wideo 2/6

"Totalne remonty Szelągowskiej" – sezon 5., odcinek 8.

Natalia po chorobie synka zaangażowała się na stałe w pomaganie bardzo ciężko chorym dzieciom. Organizuje zbiórki. Robi wszystko, żeby wesprzeć rodziny chorych na SMA. Kobieta jest bohaterką ósmego odcinka "Totalne remonty Szelągowskiej".

Dorota Szelągowska oraz jej współpracownicy podjęli duże wyzwanie. W ostatnim odcinku 5. sezonu programu wykonali metamorfozę mieszkania Natalii. Lokum przed remontem było reliktem przeszłości i królestwem boazerii. Bohaterka programu i jej mąż byli bardzo wzruszeni. Nie spodziewali się takiej zmiany.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Totalne remonty Szelągowskiej 5, odcinek 8.

Totalne remonty Szelągowskiej: Natalia z mężem wzruszyli się
Totalne remonty Szelągowskiej: Natalia z mężem wzruszyli sięTVN
wideo 2/7

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości